Міністерство економіки України

єРобота: Переможцям програми “Власна справа” надано мікрогрантів на 1 млрд грн

єРобота: Переможцям програми “Власна справа” надано мікрогрантів на 1 млрд грн

Понад 4,5 тисячі українців отримають від держави мікрогранти на започаткування й розвиток бізнесу на загальну суму 1 млрд грн. Про це повідомила Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

“Вони отримають мікрогранти на загальну суму в 1 млрд грн, які спрямують на старт або розширення свого бізнесу. Це 1 млрд грн інвестицій держави в розвиток підприємництва, завдяки яким відкриються сотні нових підприємств, тисячі діючих компаній зможуть наростити виробництво товарів чи надання послуг. Понад 10 тисяч українців знайдуть роботу в цих компаніях на новостворених робочих місцях”, - зазначила Юлія Свириденко. 

Нагадаємо, за грантовою програмою “Власна справа” українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць. Українці, що отримали мікрогранти у 2022 році, створять близько 8000 нових робочих місць.

 Цього року на програму “Власна справа” бюджетом передбачено 1,8 млрд грн, що дозволить видати близько 10 000 мікрогрантів. 

Урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подача заявки на всі напрямки програми єРобота здійснюється через портал Дія.

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json