Міністерство економіки України

12 місцевих ініціатив з відновлення інфраструктури будуть підтримані ПРООН за фінансування Уряду Німеччини

12 українських громад реалізують проєкти на відновлення інфраструктури на загальну суму 11,45 млн євро, з яких 7,6 млн євро буде профінансовано  завдяки проєктам «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» і ReACT4UA та решта 3,85 млн євро – за співфінансування від громад. Рішення щодо погодження укладання угод про їх фінансування було ухвалене під час зустрічі Ради вищезгаданого проєкту 11 серпня. 

Участь у заході взяли заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна, заступник Постійного представника Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні  Христофорос Політіс, директор програми міжнародної технічної підтримки «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі/EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» GIZ Армін Хофманн, керівник програми регіонального розвитку ПРООН в Україні Мустафа Саіт-Аметов.

«Підтримка, яку надають Україні міжнародні партнери, дозволяє Уряду здійснювати комплексну роботу зі стимулювання та розвитку малого і середнього бізнесу, який зазнав значних втрат через війну. Ми розуміємо, що саме приватний сектор, зокрема МСБ, має стати основним драйвером як відновлення економіки, так і відбудови країни загалом. Проєкти, спрямовані на відновлення доступу підприємцям до базової інфраструктури та виробничих приміщень, а також зміцнення спроможності місцевих громад у підтримці бізнесу є надзвичайно актуальними у сучасних умовах. Ми вдячні німецькому Уряду за рішення надати фінансову підтримку на реалізацію 12 місцевих ініціатив. Такі проєкти дозволяють підсилити на місцевому рівні заходи підтримки бізнесу, що вже реалізуються на центральному», - зазначила Тетяна Бережна.

Зокрема, підтримка проєктних ініціатив передбачається у таких пріоритетних сферах:

  • 2 проєкти спрямовані на відновлення чи надання електро-, газо-, водопостачання чи інших базових комунальних послуг для бізнес-зон місцевої громади;
  • 10 проєктів будуть спрямовані на переобладнання комунальних приміщень для приймання місцевих та переміщених МСП, а також забезпечення обладнанням ділової інфраструктури (бізнес-центри, коворкінги, громадські простори для роботи тощо).

З результатами відбору можна ознайомитися за посиланням.

Проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json