Міністерство економіки України

єРобота: На Франківщині виготовляють вишиванки та військові шеврони

єРобота: На Франківщині виготовляють вишиванки та військові шеврони

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Наталія Ружило - власниця Ruzhna Studio з міста Надвірна Івано-Франківської області. 

Наталя обожнює творити і ще з дитинства захоплювалась вишивкою. Коли почалася повномасштабна війна, майстриня почала допомагати з пошиттям військової амуніції для Збройних сил. Цей досвід показав їй, що вона здатна і готова перетворити своє хобі на бізнес. 

Урядова грантова програма «Власна справа» підштовхнула до втілення мрії — майстриня придбала машинку для вишивання. Сьогодні Ruzhna Studio виготовляє на замовлення сучасні та традиційні вишиванки, аксесуари та домашній декор, а також шеврони для військової форми. 

 Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json