Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

30
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко провів онлайн-зустріч з Міністром внутрішніх справ Республіки Перу

7 липня Міністр економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко провів розмову в режимі ZOOM-конференції з Міністром внутрішніх справ Республіки Перу Гастоном Родрігесом Лімо.

Керівники міністерств обговорили інструменти реалізації укладеного раніше договору щодо поставки українського багатоцільового транспортного літака АН-178 виробництва ДП “АНТОНОВ” в Перу. Так, з цією метою сторони розглянули питання випуску банківської гарантії Національним банком Перу або комерційними банківськими установами Республіки Перу на користь Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу.

Міністр Ігор Петрашко запевнив, що даний контракт для України є важливим і буде всіляко підтриманим для його реалізації.

Зі свого боку, Міністр Родрігес Лімо проінформував, що дане питання буде розглянуте 8 липня на засіданні Конгресу Республіки Перу.

Наступна телефонна розмова міністрів обох держав запланована на 10 липня.

Довідково:

У листопаді 2019 року ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК «Укроборонпром», підписало контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу щодо поставки багатоцільового транспортного літака Ан-178.

Контрактом передбачено виробництво та поставку українського літака для потреб Національної поліції Перу, надання пакету послуг з навчання, обслуговування та розширеної гарантії.

АН-178 - багатоцільовий транспортний літак, розроблений на ДП "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром".  АН-178 є подальшим розвитком сімейства регіональних реактивних літаків АН-148/Ан-158, що пройшли міжнародну сертифікацію.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json