Мінекономрозвитку призначило керівника оборонного департаменту

Директором оборонного департаменту Мінекономрозвитку призначено Андрія Тивончука. Він має багаторічний досвід роботи у Міністерстві – пройшов шлях від провідного спеціаліста до керівника управління, опікувався питаннями впровадження стратегічного управління та планування в практику роботи органів державної влади, забезпечував реалізацію спільних міжнародних проектів ADETEF та GIZ.  З 2015 року  очолював групу аналізу інвестиційних проектів на одному з держпідприємств.

З липня цього року як радник Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва брав участь у врегулюванні на законодавчому рівні питань залучення державних гарантій для реалізації програм з підвищення обороноздатності держави, виробництва озброєння та військової техніки та ін.

На початку жовтня взяв участь у конкурсі на зайняття вакантної посади Керівника структурного підрозділу (служби) в Апараті Ради національної безпеки і оборони України та був визначений переможцем серед інших кандидатів.

Оскільки станом на кінець жовтня оборонний департамент вдруге за рік залишився без очільника, керівництво Міністерства вирішило скористатися законною можливістю призначення директора шляхом переведення з рівнозначної посади. Така процедура передбачена Законом України «Про державну службу». Андрію Тивончук прийняв пропозицію обійняти посаду директора департаменту стратегічного розвитку сектору оборони і безпеки.

«Такий департамент не повинен тривалий час лишатись без керівника. Саме тому нами було прийнято рішення про призначення людини, яка вже підтвердила свої знання та компетентність на ідентичному конкурсі в Апараті РНБО», - пояснює Юрій Бровченко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, відповідальний за оборонну сферу у Міністерстві.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json