Міністерство економіки України

єРобота: з 1 лютого українці подали понад 700 заяв на мікрогранти для старту й розвитку бізнесу, - Тетяна Бережна

З 1 лютого 767 українців подали заяви на отримання мікрогранту на започаткування чи розвиток бізнесу за програмою “Власна справа”. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна в ефірі телемарафону “Суспільне. Спротив”.

“Перша хвиля подачі заяв на отримання мікрогрантів для започаткування чи розвитку свого бізнесу стартувала цього року 1 лютого. На сьогодні заяви на мікрогранти від держави подали 767 українців. Загалом вони попросили мікрогрантів на 176 млн грн. Заявники, які успішно пройдуть перевірку своєї кредитної історії, реалістичності бізнес плану,  співбесіду в Центрі зайнятості, отримають мікрогранти до 250 тис грн”, - розповіла Тетяна Бережна. 

Вона нагадала, що минулого року програма мікрогрантів користувалась високою популярністю серед українців - було подано понад 16 тисяч заяв і понад 3 300 заявників отримали мікрогранти на загальну суму 777 млн грн. Отримувачі коштів в процесі реалізації своїх бізнес-проектів створять більше 8000 робочих місць, адже обов”язковою умовою надання мікрогранту є створення підприємцем 1-2 робочих місць, залежно від суми мікрогранту. 

“Цього року Уряд планує видати понад 7000 мікрогрантів, в бюджеті на це передбачено 1,8 млрд грн. Загалом у 2023 році буде проведено 20 хвиль подачі заявок. Сьогодні, 13 лютого, почалась вже друга хвиля. Зазначу, що отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності”,- повідомила Тетяна Бережна.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подача заявки на всі напрямки програми єРобота здійснюється через Портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json