Міністерство економіки України

Запущено процес відбору членів Наглядової Ради для ДП «НАЕК «Енергоатом»

29 листопада 2023 року було підписано договір на закупівлю послуг організації ТОВ «ЕКЗЕКЬЮТІВ СЕРЧ ЮКРЕЙН», яка буде займатись відбором членів Наглядової ради для ДП «НАЕК «Енергоатом». Цей результат є необхідним заходом для виконання плану перетворення державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» на акціонерне товариство, який затвердив Кабінет Міністрів України.

«Формування Наглядової Ради в новоствореному АТ «НАЕК «Енергоатом» допоможе побудувати ефективну систему управління і підвищити рівень довіри інвесторів до підприємства. Тому, відбір компанії-рекрутера, як одного з етапів цього процесу є надзвичайно важливим», - сказав заступник Міністра економіки Олексій Соболев. 

Під час першої зустрічі із компанією-переможцем представники комісії обговорили та погодили завдання компанії-рекрутера, серед яких створення профілів та вимог до кандидатів в члени Наглядової ради, відбір претендентів та підготовка переліку кандидатів. Протягом наступного місяця очікується оголошення про початок конкурсного відбору та прийом документів від потенційних кандидатів. 

Процес відбору буде здійснювати Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, до якого входять представники державних органів та міжнародних організацій.

Довідково:

Уряд ухвалив розпорядження, яким передбачається реорганізувати ДП «НАЕК «Енергоатом» шляхом перетворення в АТ «НАЕК «Енергоатом», 100 відсотків акцій у статутному капіталі якого належать державі та не підлягають приватизації або відчуженню в інший спосіб. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів України 2 травня 2023 року.

Рішення ухвалене на виконання Закону України «Про акціонерне товариство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», що передбачає корпоратизацію державного підприємства та є частиною  корпоративної реформи, що впроваджує держава.

План перетворення ДП «НАЕК «Енергоатом» на акціонерне товариство, 100 відсотків акцій якого належать державі, затверджений розпорядженням КМУ від 27 червня 2023 р. № 571-р. Процес перетворення державного підприємства на акціонерне товариство має завершитись до  березня 2024 року.

Перетворення ДП «НАЕК «Енергоатом» в акціонерне товариство покращить ефективність та прозорість управління компанією, сприятиме залученню інвестицій в атомну галузь, посиленню енергетичної безпеки та незалежності України.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json