Міністерство економіки України

єРобота: На Львівщині шиють одяг для військових

єРобота: На Львівщині шиють одяг для військових

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Степан Луців — закрійник та керівник власної швейної фабрики. Разом із своєю сестрою Іриною він розвиває швейне виробництво в Миколаєві Львівської області. Свій родинний бізнес вони створили у 2018 році та шили переважно на європейський ринок. Сьогодні в цеху працює 10 людей, а їхні замовники — німецькі, французькі та датські бренди одягу.

З минулого року виробництво шиє форму для українських військових — футболки поло та бойові піксельні сорочки. Завдяки урядовій програмі «Власна справа», брат і сестра отримали мікрогрант, за який придбали сучасну розкрійну машину та збільшили штат працівників. Покупкою Степан дуже тішиться: «Раніше я їхав 80 км, щоб розкроїти вироби, тепер все на місці, стало набагато легше».

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json