Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна та Індія створять робочу групу для співпраці в аграрному секторі
15.09.2017 | 10:16 | Прес-служба Мінекономрозвитку

В Індії завершила роботу торговельна місія під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської, за участі представників українського бізнесу. Місію організували Мінекономрозвитку і Офіс з просування експорту.

Індія входить в Топ-5 торгових партнерів України, тому цей ринок для України є важливим. У 2016 році експорт товарів і послуг з України до Індії склав $2 млрд, тобто збільшився на 31,4%. А вже за 6 місяців 2017 року експорт склав $1,4 млрд та збільшився в порівнянні з 6 місяцями 2016 року на 38,5%.

Під час торгової місії відбулися урядові зустрічі делегації Мінекономрозвитку з представниками Міністерства комерції та промисловості, Міністерства судноплавства та Міністерства сільського господарства та добробуту фермерів Індії.

На зустрічі в Міністерстві комерції Індії обговорювались питання тарифів та диверсифікації українського експорту - постачання на ринок Індії продукції машинобудування, суднобудування, продуктів харчування, додатково до вже існуючих поставок олії, пшениці та продукції металургії.

З представниками Міністерства судноплавства обговорили налагодження співпраці між українськими та індійськими підприємствами в суднобудівній галузі. А в Міністерства сільського господарства та добробуту фермерів Індії обговорили доступ української агро- та готової харчової продукції до індійського ринку, а саме яблук, ягід та усіх кісточкових фруктів.

«Оскільки агросектор та сектор готових харчових продуктів є перспективним для українських виробників, ми домовились створити окрему робочу групу з аграрних питань в рамках роботи Спільної міжурядової комісії, засідання якої буде проходити вже цієї осені. Загалом, ми мали дуже насичені та продуктивні зустрічі з індійською стороною», - зазначила Наталія Микольська.

В свою чергу представники 11 українських компаній у секторі агро- та машинобудування в ході торгмісії провели понад 100 B2B-зустрічей з потенційними індійськими партнерами в Нью-Делі та Мумбаї, а також взяли участь у виставці харчових продуктів Annapoorna World of Food India.

Нагадаємо, що про необхідність активізації торговельно-економічних відносин Україна-Індія та важливість акценту на співпрацю у сфері промисловості домовились під час зустрічі на початку року Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та державний Міністр комерції та промисловості Індії Нірмала Сітхараман.

Інфографіка про експорт товарів і послу до Індії доступна за посиланням http://bit.ly/2y9UHEC

Брошура про торговельну місію до Індії за посиланням http://bit.ly/2wTkgv6

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json