Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Микольська і Посол Аргентини
Мінекономрозвитку сприятиме збільшенню обсягів торгівлі між Україною та Аргентиною
14.09.2017 | 18:01 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 14 вересня, у Мінекономрозвитку відбулась зустріч заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської з Надзвичайним та Повноважним Послом Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо.

Під час зустрічі було обговорено поточний стан та перспективи двостороннього  торговельно-економічного співробітництва між Україною та Аргентиною, а також можливість підтримки з боку України кандидатури міста Буенос-Айрес, як місця проведення Всесвітньої виставки “Експо 2022-2023”.

Аргентина є одним із десяти найбільших торговельних партнерів України в Латинській Америці і займає 5-е місце. Основні статті українського експорту до Аргентини: обладнання, оптичні прилади, чорні метали, вироби з каменю. На жаль, у І півріччі 2017 року обсяг двосторонньої торгівлі товарами між Україною та Аргентиною скоротився на 1% і склав $34,4 млн. Водночас, експорт з України до Аргентини зростає.

“За підсумками першого півріччя 2017 року експорт товарів з України до Аргентини збільшився майже в 5 разів, до $3,9 млн у порівнянні з першим півріччям 2016 року. В такому напрямку і будемо далі працювати”, - зазначила Наталія Микольська у ході зустрічі.

Також, сторони обговорили участь української делегації в Одинадцятій Конференції міністрів СОТ, яка проходитиме під головуванням Міністра закордонних справ Аргентини Сусани Малькорри у грудні 2017 року. Конференція міністрів -  найвищий орган прийняття рішень у СОТ, коли збираються всі члени СОТ і можуть приймати рішення з усіх питань, що підпадають під дію будь-яких багатосторонніх торговельних угод СОТ.  Участь у Конференції дає можливість кожній країні-члену долучатися до формування якісно нових параметрів світової торгівлі, передусім завдяки участі в багатосторонніх переговорах у рамках СОТ, а для України це ще й важливий інструмент для відстоювання своїх торгових інтересів .

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json