Міністерство економіки України

«єРобота»: Уряд виділив підприємцям 19 млн грн на створення або розширення бізнесу

За оперативною інформацією Міністерства економіки України, в понеділок в рамках проекту “єРобота” було профінансовано заявки переможців грантової програми «Власна справа» на суму 16,6 млн гривень, а також було проведено виплати для переможців грантових програм в галузі агробізнесу на суму 2,4 млн грн. Загальна сума нового траншу фінансування за цими двома програмами склала понад 19 млн грн.

Минулого тижня було профінансовано заявки 172 переможців грантової програми «Власна справа» на загальну суму 39 млн грн. Таким чином загальні виплати держави по всіх напрямках «єРоботи» вже склали близько 193 млн грн.

«Уряд продовжує фінансування грантових програм в рамках проекту «єРобота». Ми сподіваємось, що бізнес продовжить створювати нове або розширювати існуюче виробництво, що призведе до збільшення кількості робочих місць, а згодом всі надані державою гранти повернуться в бюджет у вигляді податків. Можемо констатувати, незважаючи на те, що програма «єРобота» діє вже четвертий місяць, вона до сих пір користується неабияким попитом серед підприємців – з третього жовтня Державний центр зайнятості розпочав прийом заявок вже в рамках восьмої хвилі реалізації програми «Власна справа», - наголосила Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

Державна програма «єРобота» об’єднує в собі декілька напрямків, серед яких найбільш популярною є програма мікрогрантів, що передбачає отримання підприємцями до 250 тисяч грн на започаткування чи розвиток власної справи. Також в рамках «єРоботи» є програми для підтримки переробних підприємств, програми для садів та теплиць, а найближчим часом планується запустити програми для навчання та старту в IT.

За розрахунками Уряду, реалізація всіх грантових проекту “єРобота” дасть можливість створити в Україні понад 300 тисяч нових робочих місць. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми ”єРобота” триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json