Міністерство економіки України

Держава інвестувала в розвиток очолюваного жінками бізнесу понад 500 млн грн, - Тетяна Бережна

Держава інвестувала в розвиток очолюваного жінками бізнесу понад 500 млн грн, - Тетяна Бережна

Роль жінок у відновленні країни буде значною, тому Уряд надає їм низку програм підтримки та можливостей для реалізації. Про це зазначила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна під час виступу на форумі “Стійкість у дії: уроки українських жінок у бізнесі”, що проходив на Лондонській фондовій біржі в рамках Конференції з питань відновлення України.

В заході брали участь Головний виконавчий  директор Лондонської фондової біржі Джулія Хоггетт, Державний міністр Департаменту бізнесу та торгівлі, Державний міністр відділу інвестиційної безпеки та Міністр промисловості та економічної безпеки Великобританії Нусрат Гані.

“Від початку війни, коли більшість захисників, які тримають фронт - чоловіки, на українських жінках велика відповідальність – зробити максимально можливе для підтримки тилу. Як в загальному розумінні – для забезпечення економічної стабільності держави, так і в особистому – подбати про свою родину, дітей, втримати сімейний бізнес. Після нашої перемоги роль жінок у відновленні країни також буде значною. Тому Мінекономіки пропонує низку програм підтримки для жінок, щоб надати їм більше можливостей. Зокрема, забезпечуємо доступ до фінансових ресурсів для ведення й розвитку бізнесу через надання грантів. Понад 2 тисячі жінок-підприємниць вже отримали такі гранти від держави і реалізують свої бізнес-проекти, відкривають нові компанії, розвивають існуючі підприємства, створюють нові робочі місця, сплачують податки і тримають наш економічний фронт. Загалом держава вже інвестувала в розвиток малого й середнього жіночого бізнесу через гранти понад пів мільярда гривень”, - зазначила Тетяна Бережна. 

Заступниця міністра економіки також нагадала, що Уряд послідовно працює над подоланням гендерного розриву в оплаті праці і затвердженням відповідної національної стратегії та плану дій в цьому напрямку, які розраховані до 2030 року. Мета - максимально скоротити розрив в оплаті праці жінок та чоловіків, подолати стереотипи, які існують в суспільстві та у самих жінок, і переконати їх, що вони здатні отримувати більшу винагороду за свою працю, можуть займати керівні посади, бути економічно незалежними. 

У форумі “Стійкість у дії: уроки українських жінок у бізнесі” взяли участь українські та британські урядовці, бізнес-лідери, а також близько 80 представників бізнес-спільноти. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json