Міністерство економіки України

Формування наглядової ради “Енергоатому” на фінальній стадії – Олексій Соболев

Найближчими тижнями має завершитись конкурсний відбір і буде сформована наглядова рада НАЕК “Енергоатом”. Про це під час свого виступу на конференції «Корпоративна реформа – шлях до прозорого та ефективного управління держмайном» повідомив заступник міністра економіки Олексій Соболев.

«Зараз ми завершуємо процедури відбору кандидатів у наглядову раду однієї з найбільших державних компаній – “Енергоатому”. Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств проводить співбесіди з відібраними кандидатами. Впродовж найближчих тижнів незалежна наглядова рада має бути створена», – розповів Олексій Соболев.

Від корпоратизації НАЕК "Енергоатом" і формування наглядової ради залежить реалізація багатьох великих стратегічних проєктів та залучення інвестицій.

Прозоре корпоративне управління найважливіших українських енергетичних компаній - одна з умов інтеграції України в Європу.

Нагадаємо, у січні 2024 року "Енергоатом" зареєстрували як акціонерне товариство. У лютому компанія отримала свідоцтво про реєстрацію випуску акцій на понад 306 млрд грн.

Рішення про створення АТ "Енергоатом", 100% акцій якого належать державі, Кабінет Міністрів ухвалив 29 грудня 2023 року. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json