Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Степан Кубів розпочав офіційний візит до Азербайджану
19.10.2017 | 09:49 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 19 жовтня, розпочався офіційний візит Першого віце-прем’єр міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва до Азербайджану. У складі української делегації також заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Азербайджан - важливий торговельний партнер України, і навпаки. За 6 місяців  2017 Україна посіла 6 місце серед усіх торговельних партнерів Азербайджану. За 7 місяців 2017 товарообіг між країнами склав  $ 390,76 млн, тобто зріс у 2,6 раза у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому експорт склав $190,36 млн, збільшившись на 50,0 %.

Україні зацікавлена у співпраці з Азербайджаном у паливно-енергетичній, транспортній, промисловій і науковій сферах. У рамках свого офіційного візиту Степан Кубів узгодить деталі Проведення 12-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, що має відбуватися у Києві  2018 році.

У програмі візиту Степана Кубіва також передбачено зустрічі з Президентом Азербйджана Ільхамом Алієвим, Прем‘єр-міністром Артуром Расі-заде, Міністром економіки Шахіном Мустафаєвим, українською діаспорою, а також круглий стіл з підприємцями Азербайджану. Крім цього, планується підписання двох документів: 1)  договору про співробітництво між «Українським інститутом вина» і Азербайджанським науково-дослідним інститутом виноградарства та виноробства, 2) меморандуму про взаєморозуміння між «Азербайджанською інвестиційною компанією» і українським «Підприємство по виробництву інсулінів «Індар».

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json