Міністерство економіки України

Понад 1 млрд грн інвестувала держава в розвиток бізнесу через грантову програму “Власна справа”, - Тетяна Бережна

Понад 1 млрд грн інвестувала держава в розвиток бізнесу через грантову програму “Власна справа”, - Тетяна Бережна

Уряд підтримує підприємців через надання грантів на старт або розширення бізнесу - за рік держава інвестувала понад 1 млрд грн. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна в ході виступу на бізнес-форумі «Ведення бізнесу в Україні: виклики та можливості» у Варшаві.

“Грантова програма “Власна справа” - це не лише програма підтримки розвитку бізнесу, це ще й один з елементів політики стимулювання повернення додому українців, що змушені були виїхати за кордон через війну. Ми розуміємо, що повертатись вони будуть за наявності щонайменше чотирьох умов - безпеки, можливості працювати і мати доступ до житла, а також розвиватись. Сподіваємось, що можливість отримати від держави фінансову підтримку на започаткування або розширення бізнесу стимулюватиме підприємців повертатись в Україну. Загалом за майже рік дії грантової програми ми маємо понад 5200 переможців і держава вже інвестувала в розвиток малого й середнього бізнесу понад 1 млрд грн через гранти”, - зазначила Тетяна Бережна. 

Вона нагадала, що за грантовою програмою “Власна справа” українці можуть отримати мікрогрант до 250 тис грн. Ці кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. А також наголосила, що обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту, і грант має бути повернутий державі у вигляді сплачених підприємцем податків та зборів впродовж трьох років своєї діяльності. 

Заступниця міністра економіки закликала підприємців не боятися перешкод і трансформувати знання в успіх, а також подякувала за те, що вони в цей непростий для країни час працюють, сплачують податки та створюють робочі місця, наближаючи нашу перемогу.

Зазначимо, що бізнес-форум у Варшаві організовано Програмою USAID "Конкурентоспроможна економіка України" у партнерстві з Міністерством економіки України та у співпраці з Diia.Business Center Warsaw і Польським союзом підприємців і роботодавців @ZPP.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json