Міністерство економіки України

«День IP&Innovations Hub» тижня інтелектуальної власності 2024 (IP WEEK 2024)

25 квітня 2024 року у Києві відбулась презентація «Можливості Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій (National IP&I Hub) для інноваційного розвитку України».

Під час заходу було висвітлено ключові напрямки роботи та майбутні плани National IP&I Hub з акцентом на важливість розвитку інтелектуальної власності у контексті європейської інтеграції. За словами заступника Міністра економіки України Віталія Кіндратіва, у цей складний час, коли країна стикається з агресією з боку росії, активізація інноваційного сектору відіграє ключову роль у зміцненні економіки та підтримці міжнародних зв'язків України.

«Створення потужної інноваційної екосистеми є критично важливим для подальшого розвитку нашої країни. Національний хаб не лише сприяє масштабуванню українських інновацій, але й забезпечує необхідні умови для розвитку науки та освіти, втілення творчих ідей. Потужний потенціал цих інновацій, можливість інтегрувати інструменти ІР&I Hub в програму «Зроблено в Україні». Це значно посилить програму, особливо на тлі того, що вже функціонують відповідні центри, де підприємці отримують повний спектр послуг. Зараз їх налічується шість. Також державна програма з розвитку індустріальних парків, яка передбачає виробничі площі з можливістю реалізації у тому числі інноваційних проектів. Взаємодія ІР офісу з цими парками може стати ключем до нових висот у промисловому інноваційному розвитку України», - наголосив Віталій Кіндратів

За перший квартал 2024 року National IP&I Hub проведено просвітницький тренінг/воркшоп для суб'єктів інноваційної екосистеми, розроблено Дорожню карту регіональних інноваційних хабів, проведено зустрічі щодо розвитку інноваційної екосистеми, участі у просвітницьких заходах, створення партнерських зв’язків між представниками регіональних TISC’s та регіональними Центрами підтримки підприємництва.

На презентації також було оголошено про заплановані заходи, включно з тренінгами та воркшопами для представників інноваційних компаній, введення дорожніх карт для розвитку регіональних інноваційних хабів, а також серію обговорень та круглих столів з ключовими зацікавленими сторонами. Ці ініціативи мають на меті не тільки підвищити рівень інноваційної активності в Україні, але й покращити умови для реалізації інтелектуальної власності та комерціалізації наукових розробок.

Особлива увага на заході була приділена майбутнім заходам, які спрямовані на залучення міжнародних інвестицій та розвиток "зелених" технологій, що є частиною ширшої стратегії України зі створення сталого інноваційного середовища.

Ця подія підкреслила, що незважаючи на зовнішні виклики, Україна продовжує рухатися вперед з наміром зміцнювати свою економіку через інновації та технологічний розвиток, підтверджуючи свою роль як ключового гравця на міжнародній арені в сфері інтелектуальної власності та інновацій.

Завдяки цим ініціативам, Україна прагне не тільки впоратися з нинішніми викликами, але й зміцнити свої позиції на міжнародній арені як конкурентоспроможна інноваційна держава.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json