• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

Оголошено 42 учасників програми Stanford Ignite Ukraine

Завершився відбір на другий набір безоплатної освітньої програми для українських підприємців Stanford Ignite Ukraine.

Завершився відбір на другий набір безоплатної освітньої програми для українських підприємців Stanford Ignite Ukraine. Всього було отримано 892 заявки, серед яких CfE Accelerator UCU готовий оголосити 42 українських власників малого та середнього бізнесу, які вже в березні почнуть навчання: один тиждень проведуть в Українському католицькому університеті, 4 тижні онлайн та 3 тижні наживо в одній з найкращих бізнес-шкіл світу Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання та проживання поблизу кампусу.

Програма Stanford Ignite Ukraine створена для того, щоб дати учасникам унікальний досвід, що поєднує глибоке навчання, практику й занурення в інноваційне середовище Кремнієвої долини. Крім теоретичного блоку, учасники працюватимуть у командах над реальними бізнес-проєктами, які у фіналі програми презентуватимуть інвесторам і підприємцям.

Учасники отримують сучасні управлінські інструменти, які допоможуть впроваджувати зміни та знаходити системні підходи для вирішення викликів, що стоять сьогодні перед українським бізнесом. Метою Stanford Ignite Ukraine є надання можливості розвитку українського бізнесу та інтеграції його у світову економіку, тож завершивши програму, учасники зможуть використовувати набуті знання та практичний досвід для реалізації амбітних ідей і трансформації своїх підприємств.

На програму надходили заявки з різних міст і регіонів України, серед яких переважали Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Харків, Черкаси, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ. Щодо типу бізнесу: сервісні компанії (69% від усіх заявок) переважали виробничі (31% від усіх заявок). 47% аплікантів мають більше 10 років підприємницького досвіду, а середній вік аплікантів — 38 років.

Важливим критерієм під час відбору була мотивація та намір підприємців вдосконалити власні бізнеси, масштабуватись, запустити нові продукти/послуги, впровадити інновації, залучити інвестиції чи вийти на нові ринки.

Cписок 42 обраних учасників на програму Stanford Ignite Ukraine:

  1. Ігор Сметана — власник компанії  LUMINAL, яка займається дизайном та проєктуванням комерційного, архітектурного та ландшафтного освітлення.
  2. Сергій Ратовський — співвласник Української Фабрики Сталевих Продуктів, компанії, що займається розробкою та виробництвом металоконструкцій будь-якої складності, а також їх подальшим монтажем.
  3. Микола Максименко — співзасновник та CTO HAIQU, стартапу в галузі квантових обчислень, який розробляє проривні технології для майбутніх квантових застосувань.
  4. Марія Гаврилюк — співвласниця Gunia Project, бренду ексклюзивних речей, створених на основі традиційних етнічних культур.
  5. Тарас Скорупський — співвласник компанії “Дмитрук”, яка виготовляє м’ясні снеки (кабаноси).
  6. Марія Полякова — співвласниця INCHKYIV,  однієї з найбільших і найкращих фармацевтичних маркетингових агенцій в Україні.
  7. Олександр Демусь — виробник сільськогосподарської техніки “DEMUS”.
  8. Вадим Гришин — співвласник компанії “Sneco”, що виробляє снеки.
  9. В'ячеслав Мохов — власник “RalcoTechnic”, компанії, яка проєктує енергоефективні системи холодопостачання, здійснює монтаж та сервісне обслуговування холодильного обладнання для промислового, аграрного та комерційного секторів.
  10. Євгенія Тодурова — засновниця кондитерської-пекарні BAKERSTREET bakery.
  11. Роман Квашенко є власником KR Ingredients, одного з найбільших виробників інгредієнтів для харчової промисловості.
  12. Назар Гембара — CEO BotsCrew, глобального лідера в розробці чат-ботів та ШІ, який допомагає малим і середнім підприємствам надавати відмінний досвід обслуговування клієнтів на їхніх ринках.
  13. Тарас Борщовський — засновник MetaliX, де виготовляють преміальні інтер’єрні зонуючі конструкції та двері зі сталі і скла.
  14. Микола Гордійчук — власник агрофірми “PAPAS”.
  15. Арсен Шлапак — співзасновник мережі кав’ярень KREDENS.
  16. Олександр Єфремов є власником Kitsoft, компанії, яка розробляє та впроваджує цифрові технології для державних установ та комерційних організацій.
  17. Вадим Синжерецький, CEO та співзасновник BUKI — глобального EdTech маркетплейсу для локальних та онлайн-тьюторів (приватних викладачів).
  18. Кирило Шиянов — співвласник компанії “обJerky”, виробника снеків.
  19. Христина Шабат — співзасновниця дитячого садку “Пташеня. Дитячий простір”.
  20. Віталій Мельник — засновник виробництва спецтехніки TAD.
  21. Дмитро Софина — співзасновник науково-дослідного центру розробки штучного інтелекту Winstars.AI.
  22. Віктор Круглов — засновник видавництва “Ранок”, лідера національного ринку освітньої, дитячої та методичної літератури.
  23. Павло Заяць — засновник зоомагазину “Petslike”.
  24. Олег Хардін — засновник компанії 'Premier Socks', одного з лідерів українського ринку з виробництва, оптової та роздрібної торгівлі панчішно-шкарпетковими виробами.
  25. Євген Мордвінов — співвласник хімчистки “ЦЕХ”.
  26. Володимир Нерубенко — співвласник компанії TerraLab, що оптимізує процеси медичних лабораторій.
  27. Богдан Думенко — власник KIDIGO, виробництва дитячих майданчиків.
  28. Святослав Амелін — засновник маркетплейсу з продажу меблів Mebelok.
  29. Олексій Колчанов — співзасновник виробництва шоколаду Meetty Chocolate.
  30. Владислава Зацаринна — співвласниця DOU, найбільшого українського онлайн-порталу для ІТ-спеціалістів.
  31. Денис Кудряшов — співвласник PaperBag, компанії, яка першою запустила автоматизоване виробництво паперових пакетів в Україні та входить до трійки провідних виробників.
  32. Олекса Герега — співвласник виробництва меблевої фурнітури Palmet.
  33. Христина Дерега — засновниця бренду шкіряних аксесуарів JUNGLE.
  34. Денис Логвиненко — засновник креативної цифрової агенції повного циклу Havas Digital Kyiv.
  35. Петро Лишак — співвласник групи компаній з виготовлення шкіряних аксесуарів Pol Leather & Poelle.
  36. Олександр Кобетяк — співвласник Nova Food, компанії з виготовлення вафельних ріжків та печива.
  37. Дмитро Яцина — засновник агентства Patsany & Divchata Agency, що спеціалізується на брендингу, комунікаційних стратегіях та SMM.
  38. Сергій Вельчев — співзасновник компанії ECOFACTOR, яка виробляє апаратне та програмне забезпечення для зарядних станцій електромобілів.
  39. Юлія П’ятницька — співзасновниця пекарні Bakehouse.
  40. Юлія Лісовська — партнерка компанії з виробництва дерев’яних стільців та столів TIVOLІ.
  41. Ігор Блистів — директор магістерської програми MSc in Marketing Management Бізнес-школи УКУ.
  42. Артур Міхно — співвласник найбільшого у країні сайту пошуку роботи та працівників Work.ua.

Довідково:

Програма Stanford Ignite Ukraine реалізується CfE Accelerator UCU та Stanford Graduate School of Business, за підтримки Міністерства економіки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського католицького університету.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json