• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN)
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук

Україна та Ангола домовились посилювати співпрацю в гуманітарному розмінуванні

24.04.2026 | 16:20
Україна та Ангола домовились посилювати співпрацю в гуманітарному розмінуванні

Україна та Ангола посилять співпрацю в протимінній діяльності. Про це домовились заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства Ігор Безкаравайний та заступниця Генерального директора з технічних питань Національного агентства з протимінної діяльності Республіки Ангола Ізабель Масела. Робоча зустріч відбулася під час 29-ї Міжнародної зустрічі національних директорів з питань протимінної діяльності та радників Організації Об’єднаних Націй, яку приймала Женева. 

«Для нас дуже важливо тримати діалог із країнами, які, як і ми, постраждали від наслідків війни. Ангола десятиліттями очищує свою територію від мін, які залишилися після громадянської війни. Вони мають чим поділитися із нами і зацікавлені більше дізнатися про систему протимінної діяльності, яку Україна створила за останні роки. Тому ми запросили представників Анголи відвідати Україну і на місці побачити рішення, які дозволяють робити землю безпечнішою», — зазначив Ігор Безкаравайний. 

Двостороння взаємодія у сфері гуманітарного розмінування є одним із пріоритетних напрямів співпраці між країнами. І для України, і для Анголи очищення територій від мін та інших вибухонебезпечних предметів є нульовим етапом відбудови і передумовою для безпечного повернення населення, відновлення економічної діяльності та сталого розвитку постраждалих громад.

Довідково: 

Ангола до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну вважалася однією із найбільш замінованих країн у світі. Внаслідок громадянської війни, яка тривала майже 30 років (1975-2002 рр.), територія країни була забруднена протипіхотними та протитанковими мінами. Такі міжнародні організації, як MAG та HALO Trust за останні 30 років виявили та знешкодили більше 200 тисяч небезпечних залишків війни. 

 

Теги:
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json