• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN) Хімічна безпека та управління хімічною продукцією
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук

«Зроблено в Україні»: У програмі компенсації 25% ще більше агротехніки та її виробників – 62 нові позиції і 6 нових підприємств

10.03.2025 | 12:07

Міністерство економіки вдруге за цей рік розширило перелік української техніки та обладнання для агропромислового комплексу, 25% вартості яких компенсується державою. До списку додано 62 нові позиції, що дозволить аграріям та агропереробникам обирати з 11 910 одиниць техніки. Нагадаємо, у 2024 році за програмою компенсації 25% було придбано 5 311 одиниць техніки на суму понад 4,2 млрд грн. Держава компенсувала майже 877 млн грн компенсації.

«Це вже друге розширення переліку в цьому році. На початку року до програми було додано понад 100 нових найменувань техніки, серед яких посівна техніка, навантажувальне обладнання та системи зрошення. Це не лише розширює вибір для покупців, а й дає нові можливості для підприємств – від масштабування виробництва до виходу на нові ринки. Додаткові інвестиції у вітчизняне машинобудування сприятимуть й створенню нових робочих місць», – зазначив заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа.

До оновленого списку увійшла продукція 6 нових виробників: 

  • ТОВ «ФЕНІКС ТЕХНОЛОДЖИ» (м. Вінниця) 
  • ТОВ «Зміїв-Транс» (м. Харків)
  •  ТОВ «АГРОПРАЙД» (Полтавська обл.)
  • ТОВ «ФРАІТ» (м. Дніпро)
  •  ТОВ «Агро Кар Україна» (м. Кропивницький)
  •  ПП «ЕЛЕВАТОРБУДМАШ» (Івано-Франківська обл.).

Разом тепер в переліку 144 виробники.

Серед 62 нових товарних позицій – зерносушарки, зрошувальне обладнання, розпушувачі, культиватори, сівалки та машини для внесення добрив. 

Крім того, розширено асортимент продукції вже наявних виробників: 

  • ТОВ «Іррігатор Україна» (+5 позицій, системи зрошення),
  •  ТОВ «Спецлісмаш» (+5 позицій, культиватори та розпушувачі), 
  • ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» (+13 позицій, культиватори та розпушувачі). 

Виробники, які бажають включити свою продукцію до переліку, можуть звернутися до Мінекономіки, подавши заявку на офіційному сайті Міністерства.

Агровиробники, щоб скористатися програмою компенсації 25% вартості, мають обрати техніку або обладнання з офіційного Переліку на сайті Мінекономіки, придбати його та подати заявку через уповноважений банк. Програма спрямована на підтримку вітчизняного виробництва та модернізацію агросектору в рамках державної політики «Зроблено в Україні».

Теги:
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. М.Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json