Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Тема: Інше
Тема розширена: Визначення предмета закупівлі
Суть питання: Добрий день!
Відповідно до пункту 5 частини другої «Порядку визначення предмету закупівлі» від 15.04.2020 № 708:
5. Визначення предмета закупівлі послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надаються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, здійснюється за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), які визначаються відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327
Просимо надати роз’яснення чи даний пункт відноситься до всіх Замовників в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» чи тільки до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України?
Відповідь на запит 2339/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Порядок визначення предмета закупівлі затверджений наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708 (далі - Порядок).

Так, виходячи зі змісту пункту 5  розділу ІІ "Особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг"  визначення предмета закупівлі стосується:

а) послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян

б) що надаються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

в) та здійснюється за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), які визначаються відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327.

У іншому випадку предмет закупівлі послуг визначається замовником згідно з пунктом 21  частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json