Меню

Запит від Одеський геріатричний будинок-інтернат

Тема: Інше
Суть питання: Добрий день! Підкажіть, будь ласка, якщо замовник і постачальник відповідно до пункту 5 статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі», вирішили продовжити строк дії договору на поставку продукції, укладеного у 2018 році, який діє до 31.12.2018 року, в обсязі, що не перевищує 20% від суми договору, а саме суть питання полягає в тому, ціни на продукти при складанні Додаткової угоди в 2019 році повинні відповідати цінам в 2018 році? Заздалегідь Вам дуже вдячні.
Відповідь на запит 1143/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що питання продовження строку дії договору на початку наступного року розглянуто в листі від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю” (в частині “Щодо продовження строку дії договору на початку наступного року”) розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

При цьому випадок передбачений частиною п’ятою статті 36 Закону не передбачає можливості зміни ціни за одиницю товару.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json