Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Байло Олена Володимирівна

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Переговорна процедура при укладанні договору на виготовлення бюлетнів для голосування на місцевих виборах 25..10.2020
Суть питання: В мене, як члена Територіальної виборчої комісії виникли сумніви щодо порядку укладання договору із підприємством (типографією), предметом якого буде друк бюлетнів для голосування на місцевих виборах 25.10.2020. З одного боку ч. 2 ст. 242 Виборчого кодексу України каже про те, що це має бути у переговорній процедурі, з іншого боку члени комісії пропонують готовути тенедрну доументацію із зазначенням технічних умов, оголошення торгів і далі по процедурі проведення торгів.
Яким чином ТВК необхідно обрати виробника бюлетенів (особливо з урахуванням доволі стистилих термінів)?
Відповідь на запит 2202/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас відповідь на питання міститься в листі  від  03.10.2020 № 3304-04/60124-06 “Щодо переговорної процедури закупівлі”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124

Разом з тим ураховуючи пункт 22 частини першої статті 1 Закону предмет закупівлі  (товари, роботи чи послуги) визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.

При цьому порядок визначення предмета закупівлі затверджений наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708 (далі - Порядок).

Так, згідно з пунктом 18 розділу II "Особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг" Порядку визначення предмета закупівлі товарів і послуг, необхідних для підготовки та проведення виборів Президента України, виборів народних депутатів України, місцевих виборів, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг (зокрема для кожної виборчої комісії або груп виборчих комісій) окремо щодо кожних виборів.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json