Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальне підприємство «Дачненський сількомунгосп»

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Щодо публікації звіту про виконання договорів понад 50 тис. гривень
Суть питання: Відповідно до ПКМУ від 12.10.2022 №1178 нашим підприємством укладено договори вартістю від 50 тис. до 100 тис. грн. та оприлюднено план та ЗВІТ ПРО ДОГОВІР про закупівлю. Потрібно публікувати ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ договорів, якщо вартість договорів становить від 50 тис. до 100 тис. грн.?
Відповідь на запит 1249/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті №1145/2022, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=abc84478-b98c-4531-8966-0a7728d51dfa&lang=uk-UA
Водночас зазначаємо, що згідно з пунктом 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. 
Отже, для закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту) вартістю до 100 тис. гривень, які здійснюються у спосіб без використання електронної системи закупівель, Законом та Особливостями, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, не передбачене оприлюднення в електронній системі закупівель звіту про виконання договору про закупівлю, оскільки такі укладені договори не є договорами про закупівлю у розумінні Закону.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json