Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»
Тема: Інше
Тема розширена: УО чи ТК
Суть питання: Доброго дня. запитання наступне: Чи може одна уповноважена особа бути відповідальною за проведення спрощенної процедури та відкритих торгів ? Чи краще щоб це було дві уповноважені особи ? Наразі на підприємстві працює ТК. ТК не відповідає за проведення допорогових процедур закупівель.
Відповідь на запит 232/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19.09.2019 № 114-ІХ (далі – нова редакція Закону) набрав чинності  20.10.2019 та буде введений в дію з 19.04.2020.

Відповідно до частини першої статті 11 нової редакції Закону відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа.

Разом з тим згідно з частиною третьої статті 11 нової редакції Закону замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель.

Таким чином, уповноважена особа може бути відповідальною за організацію та  проведення як процедур закупівель, так і спрощених закупівель.

При цьому замовник самостійно приймає рішення щодо кількості уповноважених осіб, за умови, що вони будуть відповідальними за організацію та проведення різних процедур закупівель та спрощених закупівель.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json