• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN)
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук
Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ФОП

Друкувати
Тема:
Предмет закупівлі
Тема розширена:
закупівля товарів не пов'язаних з діяльністю
Суть питання:
Добрий день. Якими законами або постановами уряду регулюється закупівля державними підприємствами товарів та послуг?
Суть у наступному. Зараз на прозорро багато закупівль товарів і послуг, які зовсім не потрібні в діяльность підприємства. Наприклад, Харківський облавтодор купляє кавомашину за 36000 грн. Питання: для чого і чому таку дорогу? І безліч інших прикладів.
Куди скаржитись на такі закупівлі?

Відповідь на запит 2545/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі  від 03.09.2020 №  3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F54160-06

При цьому всі рішення про закупівлю,  у тому числі щодо визначення потреби та предмета закупівлі, приймаються замовником самостійно.  Згідно з  статтею 44 Закону України "Про публічні закупівлі"  (далі - Закон) відповідальність за порушення вимог цього Закону несуть службові (посадові) особи, уповноважена особа замовника та керівники замовників.

Крім цього, згідно з частиною четвертою статті 7 Закону Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, здійснюють контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України.

Відповідь надано:
Департаментом сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json