• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN)
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук
Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Олександр Ігорович Бутенко

Друкувати
Тема:
Інше
Тема розширена:
Щодо повноважень визначених законом України "Про публічні закупівлі" центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів
Суть питання:
Відповідно п.2 ст.7 до Закону України "Про публічні закупівлі"(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 9, ст.89):

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів:

до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю;

вживає заходів з недопущення здійснення платежів з рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю у випадках:

відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, передбачених абзацом другим цієї частинию.

Згідно п.21 ст. 116 Бюджетного кодексу України до порушення бюджетного законодавства відноситься:
порушення порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань, включаючи необґрунтовану відмову в реєстрації або несвоєчасну реєстрацію бюджетних зобов'язань.

Щоб не надавати необґрунтовану відмову в реєстрації договорів про закупівлю, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, необхідно чітке визначення-роз'яснення, щодо повноважень на перевірку відповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, передбачених абзацом другим ст.7 Закону України "Про публічні закупівлі".
Прошу надати відповідь з наступних питань:
- У абзаці 4 п.2 ст. 7 Закону України"Про публічні закупівлі" необхідно перевіряти необхідні документи
на відповідність вимогам тільки законодавства у сфері публічних закупівель чи всього законодавства?
- Яким шляхом проводиться перевірка відповідності документів підрозділом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, який здійснює обслуговування замовника?
- У разі виявлення невідповідностей у документах законодавству підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, який здійснює обслуговування замовника вживає заходів з недопущення здійснення платежів з рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю, при цьому чи потрібно реєструвати документи у цьому підрозділі?

Відповідь на запит 1002/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

При цьому зазначаємо, що відповідь на аналогічне питання зазначена у запиті 553/2017 від 27.04.2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=3fcf0a01-77b4-4cb9-a08d-e62b1af2a8a6&lang=uk-UA

Відповідь надано:
Департаментом сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json