Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
- Семінари та матеріали для бізнесу: Проєкти та закупівлі МФО в Україні
- Інформація про реформу публічних закупівель
- Інформаційний ресурс
- Політика
- Міжнародна діяльність
- Консультації з питань закупівель
- Нормативно-правові акти
- Професіоналізація
- Аналітика та методологія
- Державні закупівлі (Архів)
- Оприлюднення роз’яснень
- Роз’яснення стосовно застосування законодавства у сфері державних закупівель
- Звіти
- Нормативно-правові акти
- Листи інформативного характеру
- Листи-повідомлення щодо здійснення моніторингу державних закупівель
- Висновки за результатами здійснення Уповноваженим органом моніторингу державних закупівель
- Звіти про стан виконання заходів Операційного плану реалізації Стратегії реформування системи публічних закупівель
- Щорічні звіти сфери публічних закупівель
Запит від ф/о Сорока І.О.
ДрукуватиТема:
Тендерна документація
Суть питання:
Якщо одна юридична особа приймає участь одночасно у двох публічних закупівлях, вартість кожної менше 20 млн грн., але сума двох - більше 20 млн грн.
Чи потрібні, в такому разі, юридичній особі антикорупційна програма або уповноважений з реалізації антикорупційної програми ?
Чи потрібні, в такому разі, юридичній особі антикорупційна програма або уповноважений з реалізації антикорупційної програми ?
Відповідь на запит 864/2018
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання зазначена у запитах від 10.01.2017 № 20/2017 та від 13.02.2017 № 21/2017 за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=ef90771d-dba5-4ee5-aeee-8a5f7975aa50&lang=uk-UA, http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=764cf901-53c8-4840-989d-e3eaf17bf09a&lang=uk-UA
Відповідь надано:
Департаментом сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України
Чи була ця відповідь корисною для вас?