• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN)
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук
Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУЧАСНІ ДИСПЕТЧЕРСЬКІ СИСТЕМИ»

Друкувати
Тема:
Виконання договору
Суть питання:
За результатами проведення процедури закупівлі UA-2019-12-20-003579-b код згідно ДК 021:2015 50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання (Повне технічне обслуговування систем диспетчеризації)», між Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва», (далі – Замовник), та Товариством з обмеженою відповідальністю «Сучасні диспетчерські системи», (далі – Виконавець) було укладено Договір № 11 від 24.02.2020 року про надання послуг з повного технічного обслуговування систем диспетчеризації, (далі – Договір), строком з 24.02.2020 року по 31.12.2020 року та загальну суму 6 390 328,32 грн. з ПДВ.
Під час виконання договору склалась наступна ситуація:
Розрахунки за надані послуги здійснювались на підставі актів наданих послуг, які оформлювалися щомісяця і станом на 31.12.2020 року та згідно підписаних актів, сума наданих по Договору послуг становить 5 213 696,31 грн.
30 грудня 2020 року було укладено додаткову угоду на подовження дії договору до 31.03.2021 року та на збільшення суми договору до 7 668 393,98 грн. (збільшення на 1 278 065,66 грн. або 20 % суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю згідно частини 6 статті 41 закону України «Про публічні закупівлі» для проведення процедури закупівлі на початку року).
Сума наданих послуг за період з 01.01.2021 року по 31.03.2021 року – 1 518 287,00 грн. Загальна сума виконання договору із урахуванням додаткової угоди станом на 31.03.2021 року – 6 731 983,31 грн. Замовник розуміє та погоджується з тим, що послуги за останній місяць (березень) було надано у повному обсязі, але відмовляється від підписання повних актів, посилаючись на те, що сума актів з початку року перевищить 20 % від суми договору за попередній рік, та пропонує зменшити акт за останній місяць таким чином, щоб сума актів за період з 01.01.2021 року по 31.03.2021 року не перевищувала 1 278 065,66 грн. (20 % від суми основного договору).
Запитання:
Чи є правомірними дії Замовника щодо зменшення актів за останній місяць, з огляду на те, що послуги в останньому місяці (березні) було надано у повному обсязі, а загальна сума виконання договору (з 24.02.2020 року по 31.03.2021 року) 6 731 983,31 грн., не перевищила суму, затверджену у додатковій угоді 7 668 393,98 грн.?

Відповідь на запит 808/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

Водночас пропонуємо до перегляду відео курс “Професійно про закупівлі”, в якому також розглянуто тему : “Укладення, зміна, розірвання договору про закупівлю, процес звітування про його виконання”, що доступно за посиланням:

https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli

Відповідь надано:
Департаментом сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json