gov.ua
Державні сайти України
Мінекономіки
Інформаційні ресурси
Міністерство економіки,
довкілля та сільського господарства України
Головна / Обговорення проєктів документів
Меню
Обговорення проєктів документів
Архів- 24.04.2026 | 11:38 | Департамент промислової політики Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку циркулярної економіки України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках»
- 23.04.2026 | 09:50 | Департамент реформування майнових відносин Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України щодо деяких питань електронних аукціонів в електронній торговій системі»
- 22.04.2026 | 18:10 | Департамент природоохороних територій та біорізноманіття Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
- 17.04.2026 | 18:46 | Департамент аграрного розвитку Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про стандартизований страховий продукт для страхування посівів озимих зернових сільськогосподарських культур з державною підтримкою від сільськогосподарських страхових ризиків на період перезимівлі»
- 17.04.2026 | 08:07 | Департамент державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів і продовольчої безпеки Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку обстеження місць виробництва (вирощування) рослин з метою встановлення наявності або відсутності генетично модифікованих організмів, які не включені до Державного реєстру генетично модифікованих організмів та методики визначення розміру плати за проведення обстеження місць виробництва (вирощування) рослин з метою встановлення наявності або відсутності генетично модифікованих організмів, які не включені до Державного реєстру генетично модифікованих організмів”
- 16.04.2026 | 17:14 | Департамент державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів і продовольчої безпеки Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
- 16.04.2026 | 15:09 | Управління з питань управління відходами Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства»
- 15.04.2026 | 15:57 | Департамент державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів і продовольчої безпеки Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни до норм виробничих втрат і виходу спиртових дистилятів, норм втрат спирту, виноматеріалів, соків під час виробництва алкогольних напоїв, норм виробничих втрат деяких видів алкогольних напоїв”
- 10.04.2026 | 17:27 | Департамент державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів і продовольчої безпеки Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження деяких нормативно-правових актів щодо дотримання законодавства про благополуччя тварин та про втрату чинності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 жовтня 2024 року № 3933”
- 10.04.2026 | 16:41 | Департамент державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів і продовольчої безпеки Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку встановлення максимальних меж залишків діючих речовин, що входять до складу ветеринарних лікарських засобів”