Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

29
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про внесення індустріального парку "Ланнівський індустріальний парк" до Реєстру індустріальних (промислових) парків
14.09.2017 | 16:04 | Департамент залучення інвестицій

Наказом Мінекономрозвитку від 12.09.2017 № 1318 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Ланнівський індустріальний парк", що знаходиться на території Ланнівської сільської ради Карлівського району Полтавської області. Ініціатором створення індустріального парку є приватне підприємство "Ланнівський цукровий завод".

Площа парку складає 30,7135 га – це сукупність земельних ділянок, що перебувають у власності ініціатора створення парку.

Заявлений строк функціонування – 49 років.

Основною метою створення індустріального парку є створення організаційних та інших умов для забезпечення ефективного функціонування підприємств в межах спільної промислової зони.

Функціонування індустріального парку відповідно до затвердженої ініціатором створення парку концепції сприятиме підвищенню рівня соціально-економічного розвитку місцевої та прилеглих громад.

Функціональне призначення Ланнівського індустріального парку передбачає провадження в його межах діяльності, пов’язано з переробкою сільськогосподарської сировини, харчовою промисловістю; сільськогосподарським машинобудуванням та обслуговуванням, а також логістикою та зберіганням.

Відповідно до очікуваних результатів функціонування індустріального парку передбачається створення близько 600 нових робочих місць.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json