Міністерство економіки України

Повідомляємо про відміну адміністративної послуги з проведення державної реєстрації технічних умов на продукцію та змін до них

Мінекономрозвитку повідомляє про відміну надання адміністративної послуги з проведення державної реєстрації технічних умов на продукцію та змін до них.

Верховною Радою України прийнято Закон України від 09.04.2014 № 1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" (далі – Закон).

Пунктом 38 розділу І Закону виключено статті 4-9 Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію", тобто скасовано положення Декрету, якими була передбачена державна реєстрація технічних умов на продукцію та змін до них.

З метою приведення нормативно-правових актів Мінекономрозвитку у відповідність до Закону Мінекономрозвитку видано наказ від 20.05.2014 № 572 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Мінекономрозвитку України від 04.11.2013 № 1299", який розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку у підрубриці "Нормативно-правові акти" рубрики "Документи".

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json