• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

Оголошення щодо відкриття конкурсу з відбору незалежних експертів для оцінки проектів в рамках програми територіального співробітництва “Білорусь-Україна”, яка фінансується Європейським Союзом

Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit  (Адміністратором програми) 19 квітня 2016 року було відкрито конкурс з відбору незалежних експертів для оцінки проектів в рамках програми територіального співробітництва “Білорусь-Україна”.

Метою конкурсу є формування групи експертів, які мають певний досвід з оцінки проектів для здійснення оцінки проектних пропозицій в рамках згаданої програми.

Критерії відбору експертів та технічне завдання.

Фінальний етап подачі заявок для участі у конкурсі – 19 травня 2016 року. Заявки на участь у конкурсі необхідно  відправляти на електронну адресу: [email protected].

 

Інформація щодо програми:

Програма територіального співробітництва “Білорусь – Україна” передбачає впровадження спільних проектів на території Білорусі (Брестська та Гомельська області) та України (Київська, Чернігівська, Волинська, Житомирська, Рівненська області). Проекти в рамках програми повинні мати чітко виражений транскордонний ефект та реалізуватись за участі мінімум одного партнера з кожної країни-учасниці програми.

Загальний бюджет програми складає 3,3 млн. євро, а сума грантів становить мінімум 60 000 євро і максимум 250 000 євро. Аплікант має забезпечити співфінансування з інших джерел (окрім допомоги ЄС), що складає 10%. Термін впровадження проектів від 9 до 18 місяців.

Метою впровадження Програми є зміцнення прикордонних контактів між місцевими органами влади та громадськими організаціями для сприяння прийняттю спільних рішень щодо вирішення спільних проблем соціально-економічного розвитку.

Проекти будуть реалізуватись за такими пріоритетними напрямками:

-покращення умов життя місцевих громад в прикордонних регіонах шляхом впровадження спільних проектів у підтримку соціально - економічного розвитку;

-вирішення спільних проблем екології, зайнятості, охорони здоров’я та інших сфер, які мають спільний інтерес та прикордонне значення;

- культура, освіта та спорт.

Додаткова інформація.

https://freegeoip.net/json