Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення»
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Як правильно зазначити конкретну назву закупівлі і кількість в оголошенні на переговорну процедуру
Суть питання: Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення, яким чином закупити лікарський засіб, якщо він пропонується учасниками в іншій формі випуску, ніж та, що зазначена в оголошенні, а саме:
При закупівлі лікарських засобів в оголошенні відкритих торгів була передбачена закупівля лікарського засобу Вакцина проти гепатиту B (Hepatitis B vaccine) Рекомбінантна рідка суспензія для ін'єкцій 20 мкг/дозу 1 флакони в кількості 20 шт.(доз) Двічі закупівля не відбулася у зв’язку з поданням лише однієї пропозиції.
У пропозиціях на відкриті торги та в запиті на переговорну процедуру Учасник пропонує Вакцина проти гепатиту B з торговою назвою ЕНДЖЕРИКСтм-В суспензія для ін'єкцій по 1,0 мл (20 мкг) (1 доза для дорослих) у флаконах №10 в кількості 2 упаковок, в яких 20доз.
На сайті МОЗ України оптово-відпускні ціни на зареєстровані на обидві форми випуску: виробництва Корея торговою назвою ЕУВАКС В (1 доза) у флаконі; по 1 флакону у картонній пачці і виробництва Бельгія торговою назвою ЕНДЖЕРИКСтм-В (1 доза для дорослих) у флаконах №10 флаконів – тобто ми маємо право закупити в любій з зареєстрованих.
Як правильно зазначити конкретну назву закупівлі і кількість в оголошенні на переговорну процедуру
а) як було в попередніх оголошеннях відкритих торгів (№ 1 – 20 шт), а після укладання договору зробити уточнення звіту по кількості закупленого лікарського засобу в іншій упаковці;
б) за результатами переговорів – як у пропозиціях Учасника (№ 10 – 2 упаковки).
Відповідь на запит 361/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc  розміщено лист від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 “Щодо порядку визначення предмета закупівлі”.

При цьому відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України (далі –МОЗ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015№ 267, МОЗ є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів і медичних виробів та відповідно до покладених на нього завдань затверджує декларовані зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів.

Тому, з питання правильного зазначення лікарських засобів пропонуємо додатково звернутись до вищезазначеного органу виконавчої влади.

Поряд з цим повідомляємо, що у запиті від 09.02.2017 № 224/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b8d5dd3d-c4e9-4b63-8a35-6337d64e03ea&lang=uk-UA міститься інформація щодо встановлення вимог у разі застосування переговорної процедури закупівлі на підставі пункту 4 частини другої статті 35 Закону.

 

 

 

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2