Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Cемінари для бізнесу: Операції в Україні, що фінансуються Світовим банком і Цільовим фондом URTF
Cемінари для бізнесу: Операції в Україні, що фінансуються Світовим банком і Цільовим фондом URTF
28.07.2023 | 15:51 | Департамент сфери публічних закупівель та конкурентної політики.

Інформаційно - розʼяснювальні практичні семінари для бізнесу: Операції в Україні, що фінансуються Світовим банком і Цільовим фондом URTF

УВАГА! Шановні представники бізнесу, 7 грудня 2023 року заплановано новий інформаційно - розʼяснювальний практичний cемінар для бізнесу із забезпеченням перекладу на українську. Нижче наведено інформацію щодо події та посилання для приєднання.

В рамках співпраці Міністерства економіки України та Світового банку  7 грудня 2023 року заплановано проведення семінару для бізнесу. Особливості закупівель Світового банку та України будуть однією із найактуальніших тем порядку денного. 
Семінар має на меті дати можливість бізнес-спільноті більш ефективно брати участь у бізнес-можливостях, створених завдяки державним та донорським проєктам в Україні. Крім того, семінар має на меті надати корисну інформацію бізнес-спільноті про можливості програми екстреної допомоги та відновлення України.
Серед тем обговорення:
-    Коротка інформація про портфель Світового банку в Україні;
-    Екстрені програми Трастового фонду реконструкції України (URTF);
-    Правила та процедури закупівель України та Світового банку;
-    Поради щодо підготовки прийнятних заявок і пропозицій;
-    Механізм розгляду скарг учасників;
-    Брифінг щодо державної електронної системи закупівель «Prozorro» – які ключові оновлення були зроблені для полегшення участі в закупівлях;
-    Проблеми, з якими стикається бізнес під час виконання договорів у поточній ситуації в Україні.
Світовий банк та Мінекономіки запрошують міжнародну та українську бізнес-спільноту долучатися за посиланнями в листі (
Лист-запрошення.pdf), в якому можна знайти більше деталей та посилання для приєднання.

Інформація щодо минулих заходів.
В рамках співпраці Міністерства економіки України та Світового банку в травні та червні 2023 року було проведено
5 інформаційно - розʼяснювальних практичних cемінарів для бізнесу, що мали на меті надання цінної інформації про можливості, які відкриває діловій спільноті як в Україні, так і за її межами програма надзвичайної підтримки та відбудови України.

Мета семінарів полягала в наданні інформації про чинну політику у сфері публічних закупівель і ділові можливості для приватного сектору за програмою, що фінансується Світовим банком і Цільовим фондом багатьох донорів з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF)

Практичні семінари були добре сприйняті учасниками з різних країн і виявились корисними для них. Семінари надали інформацію про портфель проєктів Світового банку в Україні та надзвичайну програму Світового банку з Цільовим фондом з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF). Учасники одержали корисні відомості про правила та процедури здійснення закупівель України та Світового банку, а також ознайомилися з порадами щодо підготовки успішних заявок і пропозицій. Крім того, на практичних семінарах було представлено механізми розгляду скарг учасників процедур закупівель. Також, під час інформаційно - розʼяснювальних практичних семінарів розглядалися виклики, яких очікує ділова спільнота у звʼязку з участю в реалізації проєктів та виконанні контрактів в умовах ситуації, що склалась в Україні. При цьому чимало учасників шукали інформацію про конкретні галузі чи проєкти. З огляду на це відповідальним виконавцям проєктів рекомендується провести за підтримки Світового банку інформаційно - розʼяснювальні практичні семінари з конкретних проєктів/галузей, на яких може бути надана докладна інформація. Операційний контекст залишається динамічним, тому важливо надавати учасникам торгів у тендерній документації описи умов діяльності, що існують на час початку процедури торгів.

Короткий звіт про інформаційно - розʼяснювальні практичні семінари для бізнесу: Операції в Україні, що фінансуються Світовим банком і Цільовим фондом URTF

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2