Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Биков Олександр Іванович
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Зміна умов порядку розрахунків після укладення договору
Суть питання: У відповіді на запит 2350/2020 відсутнє найголовніше - сама відповідь.
Мене така відповідь органу державної влади не влаштовує.
Вважайте, що цей запит одночасно є скаргою на такого роду відписку. У разі, якщо орган державної влади, до напряму якого входить цілий Департамент сфери публічних закупівель, то, очевидно, що він просто не виконує покладені на себе обовязки.

У листі від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю” відповіді на моє питання немає.
Ще раз повторюю своє питання.
Якою нормою Закону України "Про публічні закупівлі" має керуватися замовник, у разі, якщо хоче змінити умови оплати по договору (з оплати по факту поставки на передоплату), укладеного за результатами проведених відкритих торгів.
Відповідь на запит 2431/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Уповноваженим органом на запит 2350/2020 надано посилання на узагальнений лист від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю” у якому на сторінці 3 вказно основні вимоги до договору про закупівлю та внесення змін до нього, та зазначено, що згідно з  частиною першою статті 629 ЦК України  договір є обов'язковим для виконання сторонами. Строком договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права і виконати свої обов'язки відповідно до договору згідно з частиною першою статті 631 ЦК України.

Також у листі зазначено, що згідно статті 638 ЦК України договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди. 

У свою чергу, лист також містить інформацію, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”.

Тому звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2