Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ТОВ "Лєкол"
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: щодо застосування двог послуг до одного коду ДК
Суть питання: як вплинути на замовника який під час закупівлі двох послуг обєднав їх в одну закупівлю та зазначив невірний код ДК (невірно визначив предмет закупівлі)і відмовляється усувати зазначені недоліки.
Так, Замовноком Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради 09.02.2021 оголошено закупівлю UA-2021-02-09-005729-a. Замовник вибрано код ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» який зовсім не передбачає доступ до мережі інтернет, що в свою чегру сутеречить вимогам тендерній документації, в якій зазначено окрім закупівлі послуг телефонного звязку ще послугу із доступу до мережі інтернет на яку розповсюджується інший код ДК, а саме: код ДК 021:2015 «64220000-4 Телекомунікаційні послуги, крім послуг телефонного звязку і передачі даних. В проекті договору також зазначено код ДК для телефонного звязку та відсутній код ДК для надання послуги з доступу до мережі Інтернет.
як вплинути на замовника який під час закупівлі двох послуг обєднав їх в одну закупівлю та зазначив невірний код ДК (невірно визначив предмет закупівлі)і відмовляється усувати зазначені недоліки.
Відповідь на запит 270/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з частиною четвертою статті 7 Закону Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, здійснюють контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України.

Відповідно до Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 № 43 (зі змінами), Державна аудиторська служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України та який забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю. Пунктом 4 указаного Положення установлено, що Держаудитслужба відповідно до покладених на неї завдань здійснює контроль за дотриманням законодавства про закупівлі, реалізує державний фінансовий контроль через здійснення: державного фінансового аудиту; перевірки закупівель; інспектування (ревізії); моніторингу закупівель.

Тому, з порушеного питання пропонуємо звернутися до вищевказаного центрального органу виконавчої влади. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2