Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2266 / 2255
Процедура Відкриті торги з публікацією англійською мовою. на етапі предкваліфікації виявилось в одного з учасників невистачає довідки в довільній формі стосовно відсутністі підстав відмови ст. 17. Чи є законні підстави в відмові учаснику.? Так як в вашій відповіді на запит 299/2017 вказано наступне: Частиною третьою статті 17 Закону визначено, що замовник у тендерній документації зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. ТОБТО підтвердження надає тільки учасник -переможець.
Відповідь
26.07.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2404 / 2415
Чи може Замовник використовувати переговорну процедуру для потреб оборони лише з підстав визначених у листі.
Відповідь
26.07.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1968 / 1988
чи можна на період відпустки секретаря тендерного комітету його обов'язки виконувати голова тендерного комітету?
Відповідь
25.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2235 / 2093
з 16.05.2019 р. при опублікуванні звітів про укладені договори в електронній формі майданчику e-tender з’явилось нове поле «Класифікація суб'єктів господарювання», яке є обов’язковим для заповнення. В системі є можливість обрати лише одне з таких значень: • Суб'єкт мікропідприємництва; • Суб'єкт малого підприємництва; • Суб'єкт середнього підприємництва; • Суб'єкт великого підприємництва. При незаповненні поля опублікувати звіт про укладений договір неможливо. Підприємство при замовленні послуг у фізичних осіб, які є необхідними по специфіці діяльності підприємства, опубліковувало звіти про укладені договори. Так як, відповідно до ст. 55 Господарського кодексу України фізичні особи не відносяться до суб'єктів господарювання, опублікування звітів про укладені договори по закупівлі послуг у фізичних осіб в електронній формі майданчику e-tender тепер не є технічно можливим. Підприємство з цього питання зверталася до консультаційної лінії майданчику e-tender. На що отримано відповідь, що за дане оновлення інтерфейсу програми відповідає ДП «Прозорро». При зверненні за роз’ясненнями до консультаційної лінії ДП «Прозорро» отримано відповідь, що дане оновлення інтерфейсів програми було введене ДП «Прозорро» на підставі Розпорядження КМУ від 10.05.2018р. №292-р. і тому було рекомендовано звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за письмовим роз’ясненням яким чином опубліковувати закупівлі, зокрема звіти про укладені договори, у фізичних осіб. При письмовому зверненні до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України було отримано відповідь читати листи на сайті, де нема інформації з приводу даного питання. В-друге просимо надати консультацію з приводу питання як при публікації звітів про закупівлю послуг у фізичних осіб, заповнити поле «Класифікація суб'єктів господарювання»?? P/S вдруге задаю питання в електронному зверненні, перший раз 27.06.19 питання так і не з'явилось на цьому сайті!!
Відповідь
25.07.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1597 / 1510
чи необхідно публікувати звіт про укладання договору (тристороннього договору про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю. Згідно Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів, затвердженого ПКМУ від 05.04.12 №321)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2