• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

єРобота: Завдяки гранту підприємець відкрив швейний бізнес

єРобота: Завдяки гранту підприємець відкрив швейний бізнес

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Артем Шаповал розпочав свій шлях у швейному виробництві з абсолютного нуля, але завдяки своїй завзятості та наполегливості зумів відкрити власну справу.

«В роботі мене надихає сам процес створення готових виробів, коли зі звичайних ниток і рулону тканини виходить красивий жіночий костюм або чоловіча сорочка», —  поділився Артем.

Процес підготовки до відкриття швейного бізнесу «Sew It Vn» був доволі складним та зайняв тривалий час, оскільки все починалось з нуля і зовсім не стосувалось спеціальності чоловіка. Проте він не зупинився перед труднощами.

Артем заручився підтримкою близьких та розпочав реалізацію свого бажання. Довелося прочитати велику кількість літератури та переглянути сотні вебінарів про швейний бізнес. І це дало результат.

Швейне виробництво працює вже понад рік, виготовляючи одяг під замовлення для різних брендів та магазинів. Специфіка досить різноманітна, від звичайних футболок до жіночих тренчів. Проте, Артем планує розвиватись далі, оскільки його головне бажання —  створити власний бренд одягу в майбутньому.

Через потребу в фінансуванні на початку створення бізнесу він скористався грантовою програмою “Власна справа” від Міністерства економіки. Грантові кошти витратив на закупівлю основної частини обладнання для швейного виробництва, що дуже допомогло у запуску та подальшій роботі.

«Не сумнівайтесь у досягненні своєї мети. Так, буде багато труднощів, можливо, навіть невдач, але не потрібно боятись. Оцініть всі за і проти та дійте», - закликає Артем. 

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json