• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

єРобота: ТОВ ARAMIS інвестує в розвиток та планує за три роки подвоїти виробництво, попри війну

єРобота: ТОВ ARAMIS інвестує в розвиток та планує за три роки подвоїти виробництво, попри війну

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм - для переробних підприємств «Новий рівень», за якою підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.

Сергій Шевченко - керівник ТОВ ARAMIS, яке спеціалізується на виробництві високотехнологічного обробного обладнання і є одним із провідних виробників металорізних лазерних верстатів у Східній Європі. 30% своєї продукції ARAMIS, що має структурний підрозділ у Чехії, експортує. Водночас, на українському ринку її доля перевищує 40%.

Інвестиції у технології, сервісне обслуговування та робота з персоналом – така формула успіху компанії. Її ефективність доведено 15 роками практики. 

Компанія готує власних спеціалістів – як робітників, так і фахівців науково-дослідного і конструкторського відділів. Для цього було створено ARAMIS Academy, розроблено програму навчання та систему атестації. Сергій Шевченко впевнений, що інвестиції в освіту необхідні, оскільки це дозволяє зберігати кадровий потенціал компанії, що в умовах війни вкрай важливо. Навчають людей непризовного віку та демобілізованих. Зараз у штаті компанії понад сотня працівників. 

В Україні немає аналогічних підприємств, проте Сергій постійно інвестує кошти у розвиток та оснащення.  “Це високотехнологічна галузь виробництва, для розвитку потрібне ефективне виробництво, власні конструкторські відділи, необхідно постійно удосконалювати розробку програмного забезпечення та технологічний процес”, - пояснює він. Компанія має сміливий план - за три роки подвоїти виробництво, попри воєнні дії. 

"За час війни ми інвестували порядка 60 мільйонів гривень у різні засоби виробництва і, в першу чергу, в підвищення продуктивності, автоматизації виробництва і, як наслідок, ефективності підприємства. І те, що держава допомагає грантами, дозволяє нам швидше розвиватися", - наголошує підприємець. 

На грант для переробних підприємств від Мінекономіки компанія придбала обладнання та складські навантажувальні системи. 

Кількість клієнтів ARAMIS щороку зростає. Зараз їх більше 400. В компанії це пояснюють передусім високою якістю виробництва та передовими стандартами обслуговування. 

"Обладнання дуже якісне, технологічне, в першу чергу. А ще ми вибудовували дуже потужну сервісну систему. Завдяки сервісній службі, яка є найбільшою і найпотужнішою в Україні, маємо суттєву перевагу перед конкурентами", - пояснює Шевченко.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json