• Перейти до основного вмісту

Міністерство економіки України

Україна та Італія поглиблять співпрацю в ланцюгах постачання критичної сировини

Україна та Італія поглиблять співпрацю в ланцюгах постачання критичної сировини. Міністр підприємств та виробництва Італії Адольфо Урсо та Перша віцепрем'єр-міністерка України — Міністерка економіки України Юлія Свириденко підписали відповідну спільну заяву на полях бізнес-форуму, що відбувся 20 листопада в Римі.

«Італія була і залишається важливим для України економічним партнером. Сьогодні ми робимо наступний крок у наших відносинах, закладаючи міцне підґрунтя  для ще більш тісної співпраці в майбутньому. Наші країни спільно працюватимуть над розвитком ланцюгів доданої вартості  критичної сировини. Залучення інвестицій та інноваційний розвиток цієї сфери є одним з пріоритетів України. Співпраця з Італією сприятиме досягненню наших цілей», — зазначила Юлія Свириденко.

Співпраця розвиватиметься за такими напрямками:

Зміцнення ланцюгів доданої вартості критичної сировини. Насамперед йдеться про просування безпечних та стійких практик в межах ланцюгів доданої вартості критичної сировини, а також розширення комерційних та інвестиційних можливостей. Партнерство буде спрямоване на зміцнення існуючих зв’язків та заохочення високих стандартів, що відповідатиме поточним викликам та закладе основу для сталого прогресу у майбутньому.

Міжнародне співробітництво. Україна та Італія співпрацюватимуть, щоб зробити ланцюги більш різноманітними, прозорими, стійкими та сталими. Країни співпрацюватимуть в рамках ключових міжнародних форумів, які зосереджуються на безпеці та стійкості цих ланцюгів постачання (зокрема Форуму партнерства з безпеки корисних копалин).

Дослідження та інновації. Вивчення можливості спільних досліджень ланцюгів доданої вартості критичних матеріалів. Серед можливих шляхів для співпраці — обмін знаннями, досвідом і найкращими практиками.

Картографування та розвідка. Обмін досвідом щодо планів розвідки та можлива співпраця між Італійським інститутом охорони навколишнього середовища та досліджень (ISPRA) та Державною службою геології та надр України.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json