Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5676 / 5449
Відповідно до частини 3 статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Згідно із статтею 5 цього Закону Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Згідно із статтею 6 цього Закону: Електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу. Звертаємось з проханням про наступну консультацію: чи обов’язково тендерну пропозицію учасник повинен підписати шляхом накладання електронно-цифрового підпису? Такий ЕЦП є обов’язковим, чи це залежить від вимог Замовника, що зазначені в тендерній пропозиції?
Відповідь
13.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4872 / 4763
Відповідно п.10 ч.1 ст.17 Закону "Про публічні закупівлі" Замовник повинен відхилити пропозицію учасника у разі якщо він не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Чи повинен мати таку програму учасник, якщо він подає свою пропозицію тільки по одному лоту в закупівлі на суму, наприклад 1 млн грн, проте очікувана вартість закупівлі в цілому по всім 50 лотам в ній становить 40 млн грн? В Законі не визначено, що вважати за вартість закупівлі на суму 20 млн грн, всю суму закупівлі чи окремі лоти в ній, проте логічно було б вважати, що учасник який торгується тільки за одним лотом на 1 млн не повинен мати таку програму. Чи законне буде рішення Тендерного комітету відхилити пропозицію такого учасника за відсутністю у нього антикорупційної програми?
Відповідь
09.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5798 / 5601
20.01.2017 нашим підприємством як державним підприємством було розпочато процедуру закупівлі відкриті торги, а з 10.01.2017року наше підприємство змінило юридичну форму з Державного підприємства на Публічне акціонерне товариство (частка держави – більше ніж 50 %). Просимо надати роз’яснення: як повинен діяти замовник в даній ситуації для недопущення порушень у сфері закупівель: завершити процедуру, або внести зміни до документації тендерної, або скасувати та розпочату нову процедуру як ПАТ
Відповідь
08.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5183 / 5118
Замовник вимагає у переможця торгів наступні документи: Оригінал або нотаріально завірену копію документа виданого відповідним територіальним управлінням юстиції з Єдиного державного реєстру осіб про те, що службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було прийнято згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення; Оригінал або копія повної інформаційної довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство або оригінал чи копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, який містить дані про відсутність порушеної стосовно суб’єкта підприємницької діяльності процедури банкрутства На який домумент потрібно посилатися, щоб довести, що ця інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстах, доступ до якого є вілльним та замовник перевіряє ці відомості самостійно.
Відповідь
29.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5374 / 5256
Відповідно до частини 5 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Наступним етапом є проведення аукціону, далі визначення переможця (за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом). Звертаємось з проханням про наступну консультацію: чи визначений Законом строк для визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір на цьому другому етапі (частина 6 статті 28 не містить цього строку) ? Чи для визначення переможця на другому етапі (оголошення оприлюднене відповідно до норм частини 4 статті 10 цього Закону) Замовник повинен керуватися строками, визначеними частиною 4 статті 28?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2