Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
137 / 145
Замовник провів процедуру закупівлі та уклав договір про виконання робіт з переможцем. Переможець вніс забезпечення виконання договору. До моменту початку виконання договору у замовника відпала потреба у закупівлі та зупинено фінансування. Питання: Чи підлягає поверненню переможцеві забезпечення виконання договору при його розірванні з причин відсутності потреби у закупівлі або відсутності фінансування за згодою сторін чи за ініціативою замовника як до початку виконання договору переможцем, так і в процесі його виконання? Чи підлягає поверненню переможцеві забезпечення виконання договору при його розірванні у зв’язку з істотною зміною обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору?
Відповідь
16.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
197 / 196
Добрий день! Підкажіть будь ласка, замовником було заключений прямий договір по 169 постанові, у ході виконання робіт виникла необхідність у додаткових коштах, на роботи які не були передбачені початковим проектом. Чи можливо підписати додактову угоду спираючись на статтю 40 пункт 5?
Відповідь
10.08.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
338 / 332
Добрий день, в договорі на поставку товару зазначено, що постачальник повинен здійснити поставку до "20" грудня 2021 року. Чи має право постачальник здійснити поставку 20.12.2021, чи з 20.12.2021 повинні вже застосовуватись штрафні санкції за несвоєчасну поставку. Заздалегідь дякую за відповідь.
Відповідь
09.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
118 / 112
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка як правильно здійснити закупівлю без порушення законодавстава. Наша установа закуповує електричну енергію до кінця року. За сумою закупівлі вирішено здійснити закупівлю через електронний каталог по запиту ціни пропозицій з фіксованим тарифом на 3 місяці. Учасник підтвердив намір укласти договір за певною ціною, але на дату укладання договору в усній формі повідомили, що згодні підписати договір, але одразу за договором укласти додаткову угоду на збільшення ціни за одиницю товару до 10%. Питання: чи правомірно учасник за таких умов закупівлі (фіксований тариф) хоче підняти ціну за одиницю товару?
Відповідь
01.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
778 / 771
Заготівля дров, це довготривалий процес, Для того щоб забезпечити заклади освіти паливом, паливну деревину слід заготовити заздалегідь, щоб до початку опалювального сезону встигнути нарубати і висушити дрова. В зв"язку з нагальною потребою у придбанні паливної деревини Замовником було прийняте рішення провести спрощену закупівлю відповідно до абз.3, п.п.1, п.1 Постанови КМУ від 28.02.2022 № 169 ( зі змінами) на придбання паливної деревини для опалення приміщень закладів освіти на опалювальний період 2022-2023 рр. на очікувану вартість 1233680 грн. Пропозицію подав один учасник з яким було укладено договір. Відділення держказначейства відмовило в реєстрації договору мотивуючи тим, що Закон "Про публічні закупівлі" чинний і закупівлю паливної деревини необхідно проводити з застосуванням процедури відкриті торги так, як вартість закупівлі більше 200 тис. грн. Чи правильно замовником застосовано спрощену закупівлю?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2