Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
636 / 662
У разі внесення змін до умов договору (загальні умови договору) про закупівлю чи існує потреба замовнику оприлюднити повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю?
Відповідь
06.03.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
896 / 885
Доброго дня. Постачальник тендерного договору хоче розірвати договір у зв'язку із закриттям АЗС? Чи є законні підстави укласти прямий договір до 50 тис або 100 тис. без проведення відкритих торгів ?
Відповідь
06.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
678 / 717
Доброго дня! Були проведені мультилотові відкриті торги з особливостями по коду ДК 021:2015 92620000-3 (Послуги, пов'язані зі спортом), які не відбулися через відсутність учасників. Частиною 15 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що у разі якщо учасник стає переможцем декількох або всіх лотів, замовник може укласти один договір про закупівлю з переможцем, об’єднавши лоти. Тендерною документацією та проєктом договору така можливість щодо укладення одного договору по декільком лотам з переможцем закупівлі не було передбачено. Чи можна укласти договір по 2 лотам по прямому договору з одним Учасником відповідно до пп. 6 п. 13 Постанови 1178.
Відповідь
06.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
570 / 635
Доброго дня! Договір про надання Послуг був заключений до прийняття ЗУ "Про публічні закупівлі", він ді' на протязі багатьох років до виконання повних зобов'язань. Оскільки це телефонія і клієнт на момент підписання став корпоративним (оскільки обслуговування здійснювалось 5 активних абонентів) і оплата рахунку здійснювалась за одним особистим рахунком, зараз виникає питання як бути з даним видом послуги. Оскільки в кошторисі підприємства зазначені витрати, а в річному плані закупівель ні. Як діяти в даній ситуації, оскільки якщо підписати новий договір втратимо можливість знижок на зв'язок та відповідно статус корпоративного клієнта, що призведе до збільшення витрат. Дякую!
Відповідь
29.02.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
578 / 617
Чи поширюється Закон України "Про публічні закупівлі" на випадки укладання договору комісії між суб'єктом, визначеним статтею 2 Закону, з однієї сторони як Комісіонером, та фізичною особою-підприємцем як Комітентом, з іншої сторони, якщо предметом договору є продаж через торгівельну мережу Комісіонера відповідних товарів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2