Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
437 / 450
Доброго дня! Замовник на початку року уклав прямий договір на суму 30 тис. грн.. (послуги зв’язку). До кінця року ціна на послуги зв’язку може збільшитися, і потрібно буде укладати додаткову угоду на збільшення суми договору. Поясніть, будь ласка, якщо в грудні 2020 року нам потрібно буде укласти додаткову угоду на збільшення суми договору на 1000,00 грн. чи потрібно по ній звітувати в системі (оприлюднювати як Звіт про укладений договір) чи вона залишиться поза системою, оскільки укладена до вступу в дію Закону України "Про публічні закупівлі» (у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019р. №114-ІХ)?
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
691 / 672
Доброго дня! Замовник на початку року оприлюднив річний план закупівель до кінця 2020 року. Підкажіть, будь ласка, як бути замовнику після 19 квітня 2020р., коли вступить в силу Закону України "Про публічні закупівлі» (у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019р. №114-ІХ) (далі - Закон) ? Чи потрібно вносити зміни до вже опублікованого плану закупівель? Та який тип процедури закупівлі застосовувати до залишків опублікованого плану, якщо, наприклад, на папір по коду ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне на рік було заплановано 50 тис. грн.. Згідно Закону №922 це Звіт про укладений договір. Проте за період з 01.01.2020 по 19.04.2020р. використано та опубліковано Звіт про укладений договір лише на 35 тис. грн.. Залишок по даному коду ДК становить 15 тис. грн.. Яку процедуру в даному випадку обирати після 19.04.2020р. згідно Закону?
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
520 / 513
Частиною 4 п.2 ст. 2 діючого ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія Закону для замовників в окремих сферах господарювання додатково не поширюється на випадки,коли предметом закупівлі є паливно - енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії, проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин (в тому числі неопромінених паливних елементів для ядерних реакторів). МКП "Енергоресурс" відноситьтся до замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Займається постачанням теплової енергії бюджетним та господарським організаціям міста. Купуємо природний газ виключно для виробництва теплової енергії, не для власних потреб. Питання - чи вважається в нашому випадку купівля природного газу паливно-енергетичним ресурсом для виробництва теплової енергії?
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
653 / 631
Військова частина А2860 проводить закупівлю. Переможцем по даній закупівлі може стати підприємство, яке має на меті залучити субпідрядника, який виконуватиме основну частину роботи. Перевіривши інформацію про субпідрядника, було встановлено, що він у 2018 був притягнутий до відповідальності за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів. Чи може військова частина А2860 відмовити учаснику через залучення такого субпідрядника?
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
451 / 422
Добрий день! Питання такого плану - чи можливо довідки для тендеру отримати онлайн, якщо так то які саме і де?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2