Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Система обліку публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.11.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2403 / 2172
Замовником 29.10.2018 року прийнято рішення про укладення договору на закупівлю робіт за процедурою відкритих торгів. Договір укладений 19.11.18. Так як кінцевому терміну укладання договору передували неробочий день -субота та вихідний день - неділя. Чи є даний договір -правочинним?
Відповідь
23.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2425 / 2355
Доброго дня! В мене є декілька запитань: 1. Якщо у закупівлі приймають участь два учасники, які подали комерційні пропозиції з однаковою вартістю та умовами та строками по оплаті, в якій послідовності Вони будуь розташовані в аукціоні. Хто першний з них буде робити крок? 2. Якщо в аукціоні грають два учасники у яких однакові комерційні пропозиції. Якщо ніхто не зробить кроку в першому раунді, у другому раунді вони будуть робити кроки в такій самій послідовності, чи система може поміняти їх чергами? Чекаю на Вашу відповідь. Заздалегідь, Дякую!
Відповідь
23.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2290 / 2281
Доброго дня учасник незавантажив файли до тедерної документації. На етапі розгляду є можливість дозавантажити він третій за результатами аукціону .Чи буде юридично правильно дозволити дозавантажити відсутні файли . Та визнати йго переможцем?
Відповідь
23.11.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2187 / 2071
1. щодо можливості внесення змін до Договору на постачання природного газу на 2019 рік шляхом укладання додаткових угод до затвердження кошторису та приведення договірних зобов’язань до кошторисних призначень. 2. Являється довідка торгово-промислової палати, яка лише фіксує ціну за одиницю товару без зазначення відсотка коливання ринкової ціни за відповідний період, підставою для підвищення ціни, так як незрозуміло на який відсоток можна підвищувати акцептовану ціну: по Закону не може перевищувати 10 %, але може бути і меншим, але відповідно наданій довідці неможливо визначити рівень коливання.
Відповідь
23.11.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2223 / 2161
Просимо надати роз'яснення :звіт про укладені договори це процедура з застосуванням електронної процедури чи ні, враховуючи ваші рекомендаційні листи, у плануванні ми вказували що це з використанням, в укладення прямого договору, з публікаціє плана ззакупівлі , но без договору - це без використання. Заздалегіть, вдачні.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2