Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6329 / 6255
Доброго дня, підкажіть якщо заплановано по КЕКВ 3110 (субвенція) предмет закупівлі (планування по КЕКВ 2210 не можливо і корегування не можливо), після проведення ВТ учасник -переможець з яким потрібно укладати договір про закупівлю є платником ПДВ і ціна за одиницю товару є меньшою граничної норми, а саме меньше 6000 грн. без урахування ПДВ. На виконання Закону "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення рівної участі в процедурі платників та неплатників ПДВ, ми не можемо передбачити, які учасники прийматимуть участь. Товар поставлено на баланс основні засоби. Як робити в данній ситуації відміняти торги?
Відповідь
30.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6329 / 6285
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, з наступного питання: Замовник проводить процедуру закупівлі капітального ремонту, відкриті торги (вартість менше 5150 тис.євро). Після аукціону замовником перевірено кошторис на підтвердження остаточної пропозиції та відрегульовано ціну в бік зменшення. Чи має право Замовник укласти договір на меншу суму в результаті перерахування кошторисів ніж остаточна пропозиція учасника-переможця оскільки згідно ч.4 ст.36 Закону «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Як діяти Замовнику у даній ситуації для недопущення порушень у сфері публічних закупівель ?
Відповідь
30.03.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6321 / 6044
На одній із консультацій Ярослава Дуброва консультант з публічних закупівель повідомила, що Мінекономрозвитку помилилось в частині наданого пояснення листом № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 стосовно того, що замовники оприлюднюють звіт про кожний укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону, у разі здійснення закупівель товарів, робіт І послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі у такому договорі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини. Вона наполягала, що оприлюднювати потрібно, виходячи з очікуваної вартості предмету закупівлі в річному плані на рік. Також вона повідомила, що Мінекономрозвитку збирається скасувати дане пояснення. Просимо надати відповідь чи вищезазначений лист Мінекономрозвитку чинний в частині зазначеної там інформації?
Відповідь
19.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6315 / 6275
Добрий день. Звертаємось до вас за консультацією з наступного питання. У 2018р. за програмою фінансування з державного бюджету зі співфінансуванням з місцевого бюджету, комунальне підприємство провело процедуру відкритих торгів на проведення робіт з реконструкції об’єкту в термін до 31.12.2018р. Торги проводились у 4 кварталі на суму 6,5млн.грн. До кінця 2018р. роботи було виконано на 5,8млн.грн або на 89%. Невчасне виконання робіт було зумовлене погодними умовами. Відтак дію договору було продовжено і на 2019р. Проте у 2019р. по об’єкту внесені суттєві зміни до робочого проекту. Проект пройшов повторну експертизу та отримав позитивний звіт (без збільшення вартості робіт). Відкоригований проект є продовженням робіт та становить невід’ємну частину від первісного проекту. Отже наше підприємство оголосило проведення переговорної процедури для виконання залишків робіт посилаючись на ст. 35 п. 2 пп.6 ЗУ «Про публічні закупівлі». Однак станом на сьогоднішній день підрядна організація в усній формі відмовилась від підписання договору за процедурою. Зважаючи на те, що відповідно до ст. 35 п. 4 відміна процедури може бути лише через 35 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір (тобто з 30.08) та наближення закінчення бюджетного року, просимо вас надати роз’яснення з таких питань: 1. Чи потрібно проводити відкриті торги зважаючи на загальну вартість об’єкту при залишку необхідних коштів в сумі 0,7млн.грн. 2. В разі необхідності проведення відкритих торгів, чи можемо ми розпочинати проведення процедури до закінчення переговорної процедури? Дане питання зумовлене тим, що у разі проведення відкритих торгів з дотриманням строків проведення переговорної процедури, оголошення про відміну переговорної процедури відбудеться 04.10, процедура відкритих торгів займе ще близько 35 днів, тобто договір буде укладено 11.11, далі необхідно буде внести зміни в дозвіл на виконання будівельних робіт … і новий рік… 3. Чи можна проводити допорогову закупівлю або оприлюднити звіт про укладений договір?
Відповідь
13.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6312 / 6125
На аукціон вийшло три учасники відкритих торгів, учасник з найбільш економічно вигідною пропозицією був дискваліфікований відповідно до п.4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», як таку що не відповідає вимогам тендерної документації та визначений переможцем наступний учасник. Учасник якого було дискваліфіковано подав скаргу до Антимонопольного комітету 1 лютого об 08.11 годині, та самостійно відкликав її 1 лютого об 11.04 годині. Антимонопольний комітет виніс рішення від 04.02.2019 року, на сайті Prozorro опубліковано 05.02.2019 року. Текс рішення: "Припинити розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю" . Договір про закупівлю було укладено 11.02.2019 року. Чи були порушені строки укладання договору та з якої причини?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2