Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Узагальнені відповіді
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Слова
Номер документа
Дата прийняття рр. мм. дд.
Очистити
Номер документу Дата документу Назва документу Зміст
3304-04/28729-06 05.05.2020 Щодо спрощених закупівель 1. Щодо спрощених закупівель
• В яких випадках замовник повинен оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, а в яких – ні?
• Як оприлюднюється звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо предметом договору є придбання декількох предметів закупівлі?
• Чи треба коригувати в річному плані ті закупівлі, сума яких не перевищує вартісні межі, визначені частиною першою статті 3 Закону?
• Чи можна завершити допорогові закупівлі, розпочаті до введення в дію цього Закону?
• Чи є винятки для застосування спрощених закупівель?
• Які етапи проведення спрощених закупівель?
• Як змінювати істотні умови договору, який укладено за результатами спрощеної процедури та договору, який передбачає оприлюднення звіту?
2. Умови застосування окремих видів закупівлі та оприлюднення інформації про них в електронній системі закупівель
3. Особливості проведення окремих етапів спрощеної закупівлі
3304-04/25806-06 21.04.2020 Щодо інформування про розроблення і затвердження нормативно-правових актів Щодо інформування про розроблення і затвердження нормативно-правових актів
3304-04/24218-06 10.04.2020 Щодо організації закупівельної діяльності замовника 1. Щодо способів визначення уповноваженої особи
2. Щодо професії фахівець з публічних закупівель
• Який оклад встановлювати фахівцю з публічних закупівель? Як встановлювати доплату працівникові?
• Чи може тендерний комітет бути відповідальним за організацію та проведення спрощених закупівель?
• Чи можна не призначати уповноважену особу з 19.04.2020, а зробити це пізніше?
• Чи може уповноважена особа одночасно бути членом або головою тендерного комітету?
• Чим керуватися до затвердження примірного положення про уповноважену особу?
• Коли, де і як здійснюватиметься тестування уповноважених осіб? Чи необхідно пройти тестування до 19.04.2020?
• Чи може замовник укласти з уповноваженою особою не трудовий договір, а договір про надання послуг?
• Хто може виконувати обов’язки уповноваженої особи у разі її тимчасової відсутності?
• Яка кількість уповноважених осіб необхідна замовнику?
• Хто повинен затверджувати річний план закупівель?
• Чи уповноважена особа обов'язково повинна мати вищу економічну або юридичну освіту? Чи може бути іншою вища освіта?
• Як вносити персональні дані уповноважених осіб до електронної системи закупівель?
3304-04/22081-06 01.04.2020 Щодо змін, внесених до порядку закупівель у зв’язку із COVID-19 Щодо змін, внесених до порядку закупівель у зв’язку із COVID-19
3304-04/20656-06 25.03.2020 Щодо порядку закупівель у зв’язку із COVID-19 1. Щодо змін до законодавства
2. Щодо порядку проведення закупівель
3. Щодо відповідальності
4. Лист ДП “Прозорро” від 24.03.2020 № 206/712/10
5. Щодо інформування додатково до листа від 25.03.2020 № 3304-04/20656-06
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2