Відповідно до положень Глави 10 Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС (УПС) започатковано діяльність таких спільних органів:
Ради з питань співробітництва;
Комітету з питань співробітництва;
Комітету парламентського співробітництва.
Рада з питань співробітництва між Україною та ЄС – здійснює контроль за виконанням УПС та "розглядає будь-які значні питання, що виникають в рамках Угоди, та будь-які інші двосторонні або міжнародні питання, що становлять взаємний інтерес".
Рада з питань співробітництва може також виносити необхідні рекомендації за погодженням між сторонами.
Засідання Ради проводяться на рівні міністрів один раз на рік, а також, коли цього вимагають обставини.
Рада з питань співробітництва складається з членів Ради Європейського Союзу та з членів Європейської Комісії, з одного боку, та членів Уряду України, з другого боку. Головування в Раді здійснюється по черзі європейською та українською сторонами.
Відповідно до Указу Президента України від 24.02.1998 № 148/98 "Про забезпечення виконання Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами (Європейським Союзом) і вдосконалення механізму співробітництва з Європейськими Співтовариствами (Європейським Союзом)" утворено Українську частину Ради з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом. Українську частину Ради очолює Прем'єр-міністр України. До складу Української частини Ради входять всі міністри та інші керівники центральних органів виконавчої влади.
Інформаційні ресурси
Повідом про корупцію |
Розрахунок середньоринкової вартості автомобілів |
Бази даних у сфері технічного регулювання; |
Єдиний державний портал адміністратівніх послуг |
Державні закупівлі |
Міністерство економіки України |
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 |