Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 15 – 19 листопада 2021 року
22.11.2021 | 10:34 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

16 листопада 2021 року

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про критичну інфраструктуру” (реєстраційний номер 5219, розроблений народними депутатами України Федієнком О. П. та ін., друге читання), який прийнято.

18 листопада 2021 року

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала:

  • проект Закону України “Про внесення змін до статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо спрощення організації та проведення процедур закупівель сільськими, селищними радами, міськими територіальними громадами” (реєстраційний номер 5289, розроблений народними депутатами України Приходьком Б. В. та ін.), який направлено на повторне перше читання;
  • проект Закону України “Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” (щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2)” (реєстраційний номер 6297, розроблений народними депутатами України Шуляк О. О. та ін.), який прийнято за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” (щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2)” (реєстраційний номер 6297-1, розроблений народними депутатами України Рудик К. О. та ін.), який відхилено;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” (щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2)” (реєстраційний номер 6297-2, розроблений народним депутатом України Пузійчуком А. В.), який відхилено.

Заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. супроводжував:

  • проект Закону України “Про страхування” (реєстраційний номер 5315, розроблений народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та ін., друге читання), який прийнято.

19 листопада 2021 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Свириденко Ю. А. взяла участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

16 листопада 2021 року

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі” (реєстраційний номер 6273, розроблений народними депутатами України Кінзбурською В. О. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про захист прав споживачів” (реєстраційний номер 6134, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та створено робочу групу з доопрацювання до другого читання; 
  • проект Закону України “Про акціонерні товариства” (реєстраційний номер 2493, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій” (реєстраційний номер 4147, розроблений народними депутатами України Коваль О. В. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні  та в цілому.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2