Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 29 листопада – 03 грудня 2021 року
13.12.2021 | 13:49 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

01 грудня 2021 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Свириденко Ю. А. взяла участь у заслуховуванні “Послання Президента України про внутрішнє і зовнішнє становище України”.

02 грудня 2021 року

Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону України “Про внесення змін до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі” (реєстраційний номер 6273, розроблений народними депутатами України Кінзбурською В. О. та ін.).

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” (щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2)” (реєстраційний номер 6297, розроблений народними депутатами України Шуляк О. О. та ін., друге читання), який прийнято.

03 грудня 2021 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Свириденко Ю. А. взяла участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

29 листопада 2021 року

Перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. взяв участь у Круглому столі на тему “Цінова ситуація на ринку борошна та хліба в Україні” в рамках роботи Комітету з питань економічного розвитку.

Заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці” (реєстраційний
  номер 6067
  , розроблений Мінекономіки), який рекомендовано включити до порядку денного сесії та прийняти за основу;
 • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці” (реєстраційний
  номер 6067-1
  , розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який рекомендовано відхилити.

30 листопада 2021 року

Заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо харчових продуктів та інших об'єктів санітарних заходів” (реєстраційний номер 6248, розроблений Мінекономіки), який не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції;
 • проект Закону України “про внесення змін до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі” (реєстраційний номер 6273, розроблений народними депутатами України Кінзбурською В. О. та ін.), який не відповідає міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.

01 грудня 2021 року

Перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. та заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяли участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

 • “Пропозиції до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2022 рік” (підготовлені Урядом, комітетами Верховної Ради України та Офісом Президента України) з урахуванням результатів аналізу виконання Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2021 рік, які погоджено.
 • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” щодо забезпечення збору доходу від прав організаціями колективного управління” (реєстраційний номер 5572, розроблений народними депутатами України Потураєвим М. Р. та Санченком О. В., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні і в цілому.

Заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було розглянуто:

 • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації функцій центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного законодавства” (реєстраційний номер 6096, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу;
 • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо харчових продуктів та інших об'єктів санітарних заходів” (реєстраційний номер 6248, розроблений Мінекономіки), розгляд якого не завершено;
 • “Пропозиції Комітету до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2022 рік”, розгляд яких не завершено.

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. взяла участь у засіданні Комітету з питань бюджету під час якого було розглянуто:

 • передачу бюджетних призначень та перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених для реалізації державних інвестиційних проектів (розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.11.2021 № 1483-р);
 • проект Закону України “Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” (щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2)” (реєстраційний номер 6297, розроблений народними депутатами України Шуляк О. О. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти у другому читанні і в цілому.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2